آموزش ویو کردن مو

آموزش ویو کردن مو

برای آماده سازی موها سعی میکنیم دو سانت اول ریشه مو را ویو کنیم اما بعضی وقتا پیش میاد نیاز باشد که کل موها ویو شود اما ویومان سطحی باشد .

اولین نکته برای ویو کردن مو این است که حتما خط جدا کردن موها باید صاف باشد به دلیل این که دستگاهمان را زمانی که قرار میدهیم دقیقا به ریشه سر اصابت کند و اگر این خط انحنایی داشته باشد یکسری از موها از ریشه ها ویو میوشد و یه سری ویو نمیشود پس خط جداکننده حتما باید صاف باشد دومین نکته قسمتی از مو را جدا میکنیم برای ویو زیاد نباید تیکه موهایتان عمیق باشد پس یک لایه نازکی از مو راروی ویو کردن در نظر بگیرید .

نکته بعدی طول مویی که جدا میکنیم نباید از دستگاهتان بیشتر باشد که از هر دو طرف دستگاه بیرون بزند این هم نکاتی برای جدا کردن مو باید نظر بگیرید.

و اما اشتباهات رایج در ویو کردن : اولین اشتباه این است که برخی موها را شل نگه میدارند و داخل دستگاه ویو میزارند وقتی مو شل باشدو داخل دستگاه قرار گیرد و ویو شود همین شل شدن باعث میشود درست ویو نشود و رده هایخیلی ضخیمی ایجاد کند پس مهم ترین نکته در ویو کردن این است که شما کاملا مو را بکشید این کشش حتی یه مقدار باید باشد که پوست سر  فقط یک مقدار کشیده شود پس مو کاملا حالت کشش باشد .

نکته بعدی برخی هم مورا در حالت جمع داخل دستگاه ویو میگذارند اما اشتباه هست مو وقتی داخل دستگاه قرار میگیرد باید در نهایت باز بودن خودش قرار گیرد برخی دستگاه را خیلی بازو بسته میکنند یعنی وقتی ویو میکنند صدا تولید میشود که اشتباه است ویو کردن صحیح مثل اتو کردناست یعنی دستگاه فقط اپسیلونی باز و بسته شود مو را در نهایت بازی و آروم به سمت پایین موها حرکت دهید.

سه نکته دیگر در مورد ویو کردن که باید دقت کنید .

نکته پف ریشه است شما میتوانید با ویو کردن هم به ریشه موهایتان پف دهید یک لایه را میگیرید دستگاه ویو را میزارید و یک مقدار دستگاه را میچرخانید این پرخندان باعث میشود که یک پف ریشه در ریشه موهایتان داشته باشید . و نکته بعدی برای پف ریشه این است که وقتی میخواهید ریشه را ویو کنید موهارا به سمت پایین نگه ندارید هرچه موها رابه سمت بالا نگه دارید و ویو کنید موهایتان در قسمت ریشه پف دار تر میشود.

ویکی از اشتباهات رایجی که برخی ها انجام میدهند اینست که ویو را روی ویو انجام میدهند که استادان شینیون اصطلاحا میگویند که ویو رو ویو مرگ مو  است یعنی این که وقتی یک نقطه از مو را ویو کردیم مجداد دستگاه رو بذاریم و ویو کنیم موهایتان فوق دمیج میشود پس شما فقط یک بار اجازه دارین مو را ویو کنید .