اصلاح صورت فیلیپس QS6161

جدید

افزودن به لیست دلخواه


دریافت مشاوره تلفنی رایگان

اصلاح صورت
تیغه تمام فلزی با عرض 32 میلی متر ه
شیور دوبل برای تراشیدن موهای صورت
سری اصلاح دو کاره و قابل چرخش م
قابلیت استفاده به هر دو صورت خشک و مرطوب 
باطری قدرتمند Li-ion 
امکان تنظیم راحت شانه اصلاح 
چراغ های روی کلید دستگاه 
چراغ نمایشگر باطری 
قفل مسافرتی 
2 سال گارانتی بین المللی
ساخت کشور چین


اصلاح صورت
تیغه تمام فلزی با عرض 32 میلی متر همراه با شانه با 12 درجه تنظیم برای اصلاح در سایزهای مختلف. سری اصلاح با دوام فلزی با داشتن لبه های گرد از خراشیده شدن پوست جلوگیری نموده و اصلاحی دقیق را منجر می گردد.
شیور دوبل برای تراشیدن موهای صورت: تیغه اصلاح بین شیور ها ، موهای بلند تر و ضخیم تر را کوتاه نموده و دو عدد شیور شناور اطراف ، موهای باقیمانده را به صورت کامل می تراشند.
با سری اصلاح دو کاره و قابل چرخش می توانید با توجه به نیاز خود از سمت 32 میلی متری برای کوتاه کردن ریش و سبیل و از طرف 15 میلی متری برای خط گیری استفاده نمایید .
قابلیت استفاده به هر دو صورت خشک و مرطوب به همراه ژل و یا کف ریش. بعد از هر بار استفاده برای تمیز نمودن دستگاه فقط کافی است آن را زیر شیر آب بشویید.
باطری قدرتمند Li-ion با یک ساعت شارژ امکان استفاده بدون سیم تا 75 دقیقه را فراهم می سازد.
امکان تنظیم راحت شانه اصلاح از طریق ولوم تعبیه شده روی بدنه دستگاه در 12 سایز مختلف. در درجات پایین امکان تنظیم با فواصل 0.5 میلی متری و در درجات بالاتر امکان تنظیم با فواصل یک میلی متری وجود دارد.
چراغ های روی کلید دستگاه متناسب با سمتی از دستگاه که در حال کار است روشن می گردند.
چراغ نمایشگر باطری پس از رسیدن به شارژ کامل به صورت پیوسته روشن خواهد ماند. ضمن این که در 10 دقیقه پایانی شارژ دستگاه این چراغ به صورت چشمک زن نارنجی در خواهد آمد.
قفل مسافرتی : پس از فشردن هر کدام از کلید های دستگاه به مدت 3 ثانیه قفل مسافرتی دستگاه فعال گشته و نمایشگر قرمز رنگ قفل بین دو کلید روشن خواهد شد. فشردن مجدد هر کدام از کلیدها به مدت 3 ثانیه دستگاه را از حالت قفل خارج خواهد نمود.
2 سال گارانتی بین المللی
ساخت کشور چین

0
دیدگاه کاربران
هیچ نظری ارسال نشده
نظر خود را بنویسید
*
*
*

محصولات مرتبط

برچسب ها