اصلاح بدن بانوان فیلیپس SC2009

جدید

افزودن به لیست دلخواه


دریافت مشاوره تلفنی رایگان

اصلاح بدن بانوان
فن آوری PHILIPS Lumea از فن آوری مبتکرانه به نام IPL استفاده می کند
لطافت ماندگار
پوست و موهای مناسب برای این روش
نواحی قابل استفاده
سری مخصوص بدن با مساحت 4 سانتی متر مربع
ایمنی بالاتر برای استفاده روی صورت
سری مخصوص نواحی بیکینی
لامپ با بازدهی بالا با امکان ساطع کردن
100 دقیقه شارژ برای 370 فلش
2 سال گارانتی بین المللی
ساخت کشور مجارستان


فن آوری IPL
PHILIPS Lumea از فن آوری مبتکرانه به نام IPL استفاده می کندکه امروزه در بسیاری از سالن های زیبایی حرفه ای هم از آن استفاده می گردد. فیلیپس این فناوری را برای استفاده راحت و ایمن در منزل خودتان تغییر داده است. فیلیپس برای ارائه این روش نوین از کمک و راهنمایی گروهی از بهترین متخصصین پوست و مو بهره گرفته است. در این راستا در مدت 10 سال تحقیقات گسترده ای بر روی بیش از 2000 خانم انجام شده است.
لطافت ماندگار
PHILPS Lumea با اعمال پالس های آرام نوری به ریشه مو، باعث ریزش طبیعی موها بدون امکان رویش مجدد می گردد. تکرار این مراقبت به صورت منظم پوست بدن شما را همیشه لطیف نگه می دارد.
حداکثر تاثیر، حداقل زحمت
مطالعات بالینی ما نشان می دهد در صورت 4 الی 5 بار استفاده با فاصله زمانی 2 هفته، کاهش قابل ملاحضه ای در موهای زائد بدن مشاهده می شود. برای حفظ این حالت فقط کافی است هر چند هفته یک بار این کار را تکرار کنید. بهترین نگهداری در صورت تکرار هر دو الی چهار هفته یک بار حاصل خواهد شد. ضمن اینکه با توجه به نوع پوست و موی افراد مختلف، این مدت قابل تغییر می باشد.
پوست و موهای مناسب برای این روش
PHILIPS Lumea روی موها به رنگ طبیعی، بلوند تیره، قهوه ای و مشکی موثر می باشد. مانند سایر روش های مبتنی بر نور، philips Lumea روی موهای قرمز و جو گندمی موثر نمی باشد. همچنین این دستگاه، برای استفاده روی پوست های تیره مناسب نمی باشد.
نواحی قابل استفاده
PHILIPS Lumea را با اطمینان برای از بین بردن موهای روی صورت (بالا لب، چانه و گونه ها) و اعضای بدن شامل پاها، زیر بغل، نواحی بیکینی، شکم و بازوها استفاده نمایید.
سری مخصوص بدن با مساحت 4 سانتی متر مربع
ایمنی بالاتر برای استفاده روی صورت
سری مخصوص صورت دارای یک فیلتر نور اضافه برای حفاظت بیشتر در مناطق بالای لب، چانه و گونه ها می باشد. این سری همچنین می تواند برای سایر نقاط حساس بدن مانند زیر بغل و ناحیه بیکینی مورد استفاده قرار گیرد.
سری مخصوص نواحی بیکینی
لامپ با بازدهی بالا با امکان ساطع کردن حداقل 250000 پالس نوری
100 دقیقه شارژ برای 370 فلش
زمان بندی مورد نیاز برای انجام IPL روی قسمت های مختلف:
1- ساق پا 8 دقیقه
2- زیر بغل 1 دقیقه
3-بیکینی 1 دقیقه
4- صورت 1 دقیقه
2 سال گارانتی بین المللی
ساخت کشور مجارستان

0
دیدگاه کاربران
هیچ نظری ارسال نشده
نظر خود را بنویسید
*
*
*

محصولات مرتبط

برچسب ها