بهترین اپیلیدی بدون درد

بهترین اپیلیدی بدون درد

اپیلیدی های فیلیپس بخاطر کیفیت بسیار خوب ساخت و طراحی ساده ای که دارند از شهرت و محبوبیت بسیار زیادی در سراسر جهان برخوردار می باشند. اپیلیدی مدل hp6423 فیلیپس دارای دو سر متفاوت برای کندن موها از ریشه و تراشیدن موها می باشد. این دستگاه به گونه ای طراحی شده است تا ساده ترین شکل ممکن را داشته باشد و استفاده از آن بسیار راحت باشد سر ضدآب اپیلیدی فیلیپس باعث می شود تا براحتی بتوان در هنگام خیس بودن پوست نیز از آن استفاده کرد و یا سر اپیلیدی را زیر شیر آب گرفت و آنرا شستشو داد.

این مدل از اپیلیدی فیلپس همراه با شیور می باشد که برای تراشیدن موی قسمت های مختلف بدن می تواند کاربرد داشته باشد همچنین با دارا بودن دو سرعت مختلف می توان بیشترین کارایی را از آن توقع داشت در کنار همه اینها می توان اپیلیدی فیلیپس را بگونه ای تنظیم کرد تا ریزترین موهای سطح پوست را نیز از روی پوست برداشته و پوستی صاف و تمیز برجای بگذارد

اگر بدنبال خرید یک دستگاه موکن با کارایی بالا می باشید، دستگاه اپیلیدی فیلیپس می تواند انتخاب بسیار خوبی برای شما باشد. خرید یک دستگاه اپیلاتور که دارای امکانات و قیمت مناسب باشد، موردپسند بسیاری از خانم‌هاست. دستگاه اپیلاتور «HP6423» ساخته‌ی شرکت «فیلیپس» (Philips)، علاوه بر کوتاه‌کردن موهای بدن می‌تواند آن‌ها را از ریشه جدا کند. برای این مدل، دو سری مختلف در نظر گرفته شده است. سری اپیلاتور می‌تواند موهای بدن را از ریشه جدا کند؛ همچنین با استفاده از سری تریمر و فویلی می‌توان موهای بدن را با مرزبندی مشخص از ریشه کوتاه کرد. این سری می‌تواند برای کوتاه‌کردن موها زمانی‌که با فرصت محدودی رو‌به‌رو هستیم، بسیار کاربردی باشد. یک عدد شانه هم برای جلوگیری از تماس سری اپیلاتور با مناطق حساس به‌هنگام جداکردن موهای بدن از ریشه به‌ کار می‌رود. از دیگر ویژگی‌های مثبت HP6423 می‌توان به سری قابل‌شست‌وشوی آن اشاره کرد که در صورت کثیف‌شدن، می‌توان آن را به‌راحتی شست. این محصول تنها از طریق برق خانگی کار می‌کند؛ بنابراین برای روشن‌کردن آن اتصال مداوم به برق خانگی نیاز است. با استفاده از قابلیت تنظیم سرعت می‌توان موهای بدن را سریع‌تر از ریشه جدا کرد؛ خصوصیتی که موردپسند بسیاری از خانم‌هاست. هر چند تعداد موچین‌های HP6423 محدود است؛ قابلیت‌های آن به اندازه‌ای است که خرید آن را برای استفاده‌ی خانگی بسیار به‌صرفه می‌کند. از دیگر ویژگی‌های این مدل می‌توان به طراحی ارگونومیک آن اشاره کرد که دردست‌گرفتن و قراردادن آن را روی پوست آسان می‌کند. HP6423 قابلیت‌ها و امکاناتی از قبیل تعداد ۲۰ عدد موچین، سری قابل‌شست‌وشو، قابلیت تنظیم سرعت، دو سری اپیلاتور و فویلی، یک عدد شانه و منبع تغذیه‌ی برق خانگی دارد.