فر کننده MC-2390 مک استایلر مشاهده عکس بزرگتر
فر کننده MC-2390 مک استایلر

فرکننده MC-2390 مک استایلر

جدید

موجودی استعلام گرفته شود

270,600 تومان

افزودن به لیست دلخواه


دریافت مشاوره تلفنی رایگان

ویژگی ها:
دارای مخزن برای افزودن آب یا کراتین (جهت آبرسانی و درخشانی مو)
جدیدترین تکنولوژی در صنعت مو
استفاده آسان و سریع
قابلیت دو درجه تنظیم دما
قابلیت تنظیم سه حالت حجم فر کردن دلخواه مو
گردش اتوماتیک چپ و راست

با خرید این محصول شما 27 امتیاز وفاداری دریافت می کنید.


فرکننده MC-2390 مک استایلر

ابزار های مختلفی برای فر کردن و حالت دادن مو تولید و در بازار عرضه شده است که یکی از این ابزار فرکننده جادویی مو می باشد  که می توان گفت از جدیدترین تکنولوژی در صنعت مو است که می توان گفت که علاوه بر حفظ ظاهری مو برای سلامتی مونیز مفید هستند جنس پوششی فر کننده مو معمولا از استیل یا سرامیک است که پوشش سرامیکی مناسب تر از انواع دیگر است چرا که الکتریسته را انتقال نمیدهدو مقاوم در برابر گرما می باشد.شرکت مک استایلر  محصولی با کیفیت و دارای طراحی منحصر به فرد را تولید کرده است که دارای ویژگی های قابل توجه ای می باشد.

فرکننده MC-2390 مک استایلر

فرکننده MC-2390 مک استایلر دارای مخزن برای افزودن آب یا کراتین (جهت آبرسانی و درخشانی مو) می باشد .این محصول قابلیت دو درجه تنظیم دما وقابلیت تنظیم سه حالت حجم فر کردن دلخواه مو است که این امکان را می دهد تا با استفاده از آن  موهاي خشک، مرطوب، صاف و حالت‌دار را به راحتي فر کرد. از دیگر ویژگی های فرکننده MC-2390 مک استایلرگردش اتوماتیک چپ و راست می باشد که استفاده این دستگاه را برای شما آسان می کند.

بنابراين می توان گفت که فرکننده MC-2390 مک استایلر  انتخابی مناسب برای کسانی که به دنبال محصول آرایش مناسب برای سلامت مو های خود می باشند است .

ویژگی ها

مشخصات کلی

مدل : فرکننده MC-2390 مک استایلر

مشخصات فنی

فناوری تولید یون :
سیم گردان :
قابلیت تنظیم دما :

سایر مشخصات

سایر مشخصات : دارای مخزن برای افزودن آب یا کراتین (جهت آبرسانی و درخشانی مو)- قابلیت دو درجه تنظیم دما- قابلیت تنظیم سه حالت حجم فر کردن دلخواه مو- گردش اتوماتیک چپ و راست
سایر مشخصاتدارای مخزن برای افزودن آب یا کراتین (جهت آبرسانی و درخشانی مو)- قابلیت دو درجه تنظیم دما- قابلیت تنظیم سه حالت حجم فر کردن دلخواه مو- گردش اتوماتیک چپ و راست
مدلفرکننده MC-2390 مک استایلر
فناوری تولید یون
سیم گردان
قابلیت تنظیم دما
0
دیدگاه کاربران
هیچ نظری ارسال نشده
نظر خود را بنویسید
*
*
*

محصولات مرتبط

برچسب ها

مقالات مرتبط