ترازوی فردی متئو PS 801
برای بزرگنمایی موس خود را روی عکس ببرید
  • ترازوی فردی متئو PS 801
  • ترازوی فردی متئو PS 801
  • ترازوی فردی متئو PS 801

ترازوی فردی متئو PS 801

جدید

این محصول در انبار موجود نیست

0 تومان

افزودن به لیست دلخواه


حداکثر توزین: ۱۸۰ کیلوگرم
دقت سنجش: ۱۰۰ گرم
دارای نشانگرهای ضعیف شدن باتری و خطا در وزن‌کشی


ترازوی فردی متئو مدل PS 801

داشتن اندام زیبا و مناسب ایده آل هر کسی می تواند باشد . با تغییر روش زندگی و سلایق غذایی ، به ویژه در نسل جوان ، معضل اضافه وزن و چاقی بیش از پیش نمایان شده است .این در حالی ست که رسیدن به وزن ایده آل و دلخواه در نسل جوان با رویکرد زیبایی و در میان سالان و سالمندان به جهت سلامتی از اهمیت ویژه ای برخوردار است و این مهم ممکن نخواهد شد مگر با پایش مداوم وزن و توجه به تاثیر تغدیه در این مورد. از این رو ترازو از یکی لوازم مورد نیاز هر خانه ای به حساب می آید. شرکت های لوازم خانگی هم در این عرصه فعال بوده اند . اما شرکت متئو به عنوان برندی معتبر و شناخته شده ، با تولید و عرضه مدل های متنوع ترازو می توان گفت از بهترین ها در این بازار بوده است.


ظاهر این ترازو

این ترازو دیجیتال برخلاف اکثر ترازو ها که دارای سطحی شیشه ای هستند با سطحی چرمی و در سه رنگ مشکی و قهوه ای و سفید در بازار موجود می باشد. صفحه نمایش بزرگ از نکات مثبت این ترازو ست که اعداد روی آن به راحتی قابل خواندن است. حداکثر میزان توزین این ترازو 180 کیلوگرم است و اگر شخصی بیشتر از این وزن روی آن قرار گیرد ، صفحه نمایش پیغام خطا را نمایش می دهد. همانطور که قبلا نیز اشاره شد سطح این ترازو از جنس چرم مصنوعی است که این مسئله باعث می شود مانند شیشه لک نشده و لغزندگی شیشه را نیز نداشته باشد. صفحه نمایش این ترازو ال سی دی و ابعاد آن 74 در 6/35 میلی متر است . عرض بیشتر این صفحه موجب می شود که اعداد بزرگتر به نمایش در آمده و راحت تر خوانده شوند. این ترازو در دو واحد کیلوگرم و پوند اندازه گیری وزن را انجام می دهند و به وسیله دکمه ای درزیر ترازو قابل تغییر است.

سایر ویژگی ها

دقت اندازه گیری این ترازو 100 گرم است . به این معنا که اگر تغییرات وزن کمتر از 100 گرم باشد ترازو قادر به تشخیص آن نیست . این ترازو دارای سنسور هایی ست که به محض قرار گرفتن شخص در روی آن به کار می افتد و ترازو روشن می شود و بعد از توزین به طور اتوماتیک خاموش می شود. منبع تغذیه انرژی این ترازو دو باتری نیم قلم است و به هنگام ضعیف شدن باتری ، صفحه نمایش پیام تعویض باتری می دهد. اگر باتری به موقع عوض نشود ممکن است ترازو خطا در توزین را داشته باشد. وزن این ترازو 9/0 کیلوگرم است که بسیار سبک یعنی کمتر از 1 کیلوگرم است که جابجایی آن را آسان کرده است. لازم به ذکر است این ترازو سیستم اندازه گیری توده بدنی یا همان شاخص سلامتی را ندارد.

ویژگی ها

مشخصات کلی

مدل : PS801
نوع ترازو : وزن کشی

مشخصات ظاهری

ابعاد : 3 × 30 × 30 سانتي متر
وزن : 0.9 کیلوگرم
جنس ترازو : پلاستیک با رویه چرم

مشخصات فنی

حداکثر وزن قابل حمل : 180 کیلو گرم
دقت اندازه گیری : 100 گرم
منبع تغذیه : باتری
سیستم خاموشی خودکار :
اندازه گیری شاخص سلامتی :
نشانگر خطا در وزن کشی :

سایر مشخصات

سایر مشخصات : دارای نشانگر خطا در وزن‌کشی - ابعاد صفحه‌نمایش: 74 × 35.6 میلی‌متر - روشن و خاموش شدن به صورت خودکار
ابعاد3 × 30 × 30 سانتي متر
وزن0.9 کیلوگرم
سایر مشخصات دارای نشانگر خطا در وزن‌کشی - ابعاد صفحه‌نمایش: 74 × 35.6 میلی‌متر - روشن و خاموش شدن به صورت خودکار
مدلPS801
نوع ترازووزن کشی
جنس ترازوپلاستیک با رویه چرم
حداکثر وزن قابل حمل180 کیلو گرم
دقت اندازه گیری100 گرم
منبع تغذیهباتری
سیستم خاموشی خودکار
اندازه گیری شاخص سلامتی
نشانگر خطا در وزن کشی
0
دیدگاه کاربران
هیچ نظری ارسال نشده
نظر خود را بنویسید
*
*
*

محصولات مرتبط

برچسب ها