ترازوی کودک متئو مدل PSB 250 i
برای بزرگنمایی موس خود را روی عکس ببرید

ترازوی کودک متئو مدل PSB 250 i

جدید

این محصول در انبار موجود نیست

708,000 تومان

افزودن به لیست دلخواه


جایگاه قرارگیری ارگونومیک، طرح گهواره 
 اندازه گیری قد نوزاد با امکان افزایش/ تنظیم جایگاه نوزاد
سنجش قد از 46 تا 80 سانتی متر/ میزان دقت: 1 میلیمتر)
 ذخیره 8 حافظه برای چند کودک
 صفحه نمایش بزرگ با کاربری آسان برای نمایش قد و وزن (پس زمینه صفحه نمایش :سفید رنگ)

با خرید این محصول شما 70 امتیاز وفاداری دریافت می کنید.


ترازوی کودک متئو مدل PSB 250 i

سلامتی و رشد منظم کودکان از دغدغه های هر پدر و مادری است . توجه به تغییرات وزن کودکان و تهیه برنامه غذایی متناسب با هر کودک قابل توجه همگان است. این مهم ممکن نیست مگر با پایش همیشگی و مداوم وزن و قد کودک . این مدل ترازو علاوه بر این مختص پزشکان است در خانه هم قابل استفاده می باشد . شرکت متئو نامی معتبر در تولید و عرضه انواع ترازو از جمله ترازو کودک می باشد.


سطح مناسب برای اندازه گیری قد کودک

این ترازو یک محصول کاربردی و مناسب برای پایش و تحلیل روند رشد فرزند دلبندتان است . این ترازو دارای سطح مناسب برای توزین و اندازه گیری قد کودک می باشد و دارای طرح گهواره ای است . سنجش قد از 46 تا 80 سانتی متر قابل اندازه گیری است و میزان دقت آن 1 میلی متر می باشد. همچنین این ترازو دارای حافظه برای ذخیره سازی اطلاعات 8 کودک است . صفحه نمایش آن بزرگ و با نور پس زمینه سفید استفاده از آن را آسان نموده است . منبع تغذیه این ترازو 4 باتری نیم قلم می باشد . حداکثر میزان توزین این ترازو 25 کیلوگرم است .

سایر ویژگی ها

همچنین این ترازو قابلیت اندازه گیری محیط دور سر نوزاد را نیز دارد و نیز مجهز به تحلیل نمودار رشد و ثبت خاطرات رشد از طریق اپلیکیشن می باشد و همه این ها از طریق بلوتوث ممکن است . و نیز از طریق اسکن کد درج شده بر روی باکس محصول ، این برنامه را دانلود کرد و یا به طور مستقیم از اپ استور و یا گوگل پلی دانلود نمود. درعین حال این اطلاعات را می توان با عکس های ضمیمه برای مقایسه تصویری با توجه به تاریخ و سابقه مشاهده کردو این اطلاعات را با دوستان و بستگان به اشتراک گذاشت .

ویژگی ها

مشخصات کلی

مدل : psb 250 i
نوع ترازو : وزن کشی کودک

مشخصات ظاهری

جنس ترازو : پلاستیک

مشخصات فنی

حداکثر وزن قابل حمل : 25 کیلوگرم
دقت اندازه گیری : 5
منبع تغذیه : باتری

سایر مشخصات

سایر مشخصات : ترازوی ناظر بر رشد نوزاد/جایگاه قرارگیری با قابلیت کششی برای قد نوزاد/ناظر جامع بر سلامتی نوزاد • جایگاه قرارگیری ارگونومیک، طرح گهواره • اندازه گیری قد نوزاد با امکان افزایش/ تنظیم جایگاه نوزاد • ذخیره ۸ حافظه برای چند کودک
سایر مشخصاتترازوی ناظر بر رشد نوزاد/جایگاه قرارگیری با قابلیت کششی برای قد نوزاد/ناظر جامع بر سلامتی نوزاد • جایگاه قرارگیری ارگونومیک، طرح گهواره • اندازه گیری قد نوزاد با امکان افزایش/ تنظیم جایگاه نوزاد • ذخیره ۸ حافظه برای چند کودک
مدلpsb 250 i
نوع ترازووزن کشی کودک
جنس ترازوپلاستیک
حداکثر وزن قابل حمل25 کیلوگرم
دقت اندازه گیری5
منبع تغذیهباتری
0
دیدگاه کاربران
هیچ نظری ارسال نشده
نظر خود را بنویسید
*
*
*

محصولات مرتبط

برچسب ها