آبسردکن میدیا مدل YL-1533S
برای بزرگنمایی موس خود را روی عکس ببرید
  • آبسردکن میدیا مدل YL-1533S
  • آبسردکن میدیا مدل YL-1533S

آبسردکن میدیا مدل YL-1533S

جدید

افزودن به لیست دلخواه


ویژگی ها:

آبسردکن ایستاده- شیر پدالی
دو حالته (سرد، گرم)
قفل ایمنی کودک
ابعاد (۱۰۸۶×۳۰۳×۲۷۴) سانتی متر
کمپرسور بامبرد R134
رنگ : سفید


آبسردکن میدیا مدل YL-1533S

آبسردکن وسیله ای زیبا می باشد که با داشتن آن می توانید همیشه آب سرد و گرم را همزمان داشته باشید. آبسردکن میدیا بسیار زیبا و با کیفیت می باشد. این دستگاه به صورت ایستاده است و دارای دو شیر پدالی می باشد که برای آب گرم و آب سرد استفاده می شود. ایمنی این دستگاه بسیار بالا می باشد و شیر آب گرم مجهز به قفل ایمنی کودک است تا به کودکان آسیبی وارد نشود. خروجی آب گرم این دستگاه چهار لیتر بر ساعت است و خروجی آب سرد آن دو لیتر بر ساعت می باشد. از ویژگی های این دستگاه داشتن کلید قطع و وصل مجزای کمپرسور آب سرد و هیتر آب گرم است که براحتی می توانید آن را کنترل نمایید. آبسردکن میدیا دارای نشانگر LED سه رنگ است که براحتی با کمک آن می توانید وضعیت دستگاه را کنترل نمایید.

مشخصات و ویژگی های ظاهری

آبسردکن میدیا به صورت تک رنگ سفید می باشد که بسیار زیبا و خاص ساخته شده است. از این دستگاه می توانید در محل کارتان استفاده نمایید و همیشه آب سرد و گرم را در دسترس داشته باشید.  این دستگاه تقریبا ۱۵ کیلوگرم وزن دارد که نسبتا سنگین می باشد و ابعاد این دستگاه (۱۰۸۶×۳۰۳×۲۷۴) سانتی متر می باشد. شما با داشتن این دستگاه می توانید همیشه آب سرد یا آب گرم داشته باشید. این محصول از بهترین محصولات تولید شده توسط شرکت میدیا می باشد.

قیمت آبسردکن میدیا مدل YL-1533S

اگر بدنبال آبسردکنی با کیفیت هستید بهتر است از آبسردکن میدیا استفاده نمایید. این دستگاه را می توانید در محل کارتان قرار دهید و از آن استفاده نمایید. در فروشگاه اینترنتی ملاقه شما می توانید انواع آبسردکن میدیا را مشاهده نموده و مورد بررسی قرار دهید و بهترین آن را انتخاب نمایید. قیمت آبسردکن میدیا بسیار مناسب می باشد و در سایت ملاقه با تخفیفی مناسب ارائه شده است و شما می توانید این کالا را با داشتن گارانتی معتبر خریداری نموده و درب منزل دریافت نمایید.

ویژگی ها

مشخصات کلی

مدل : YL-1533S

مشخصات ظاهری

ابعاد : 274 × 303 × 1086 ميلي متر
وزن : 15 کيلوگرم

مشخصات فنی

دکمه ايمني آب گرم :
خروجی آب سرد :
خروجی آب گرم :

سایر مشخصات

سایر مشخصات : شیر آب گرم مجهز به قفل ایمنی کودک - خروجی آب گرم چهار لیتر بر ساعت - خروجی آب سرد دو لیتر بر ساعت - کمپرسور با مبرد R134a و راندمان بالا - کلید قطع و وصل مجزای کمپرسور آب سرد و هیتر آب گرم - دارای نشانگر LED سه رنگ
ابعاد274 × 303 × 1086 ميلي متر
وزن15 کيلوگرم
سایر مشخصاتشیر آب گرم مجهز به قفل ایمنی کودک - خروجی آب گرم چهار لیتر بر ساعت - خروجی آب سرد دو لیتر بر ساعت - کمپرسور با مبرد R134a و راندمان بالا - کلید قطع و وصل مجزای کمپرسور آب سرد و هیتر آب گرم - دارای نشانگر LED سه رنگ
مدلYL-1533S
دکمه ايمني آب گرم
خروجی آب سرد
خروجی آب گرم
0
دیدگاه کاربران
هیچ نظری ارسال نشده
نظر خود را بنویسید
*
*
*

محصولات مرتبط

برچسب ها

مقالات مرتبط