توستر TL1761 مولینکس مشاهده عکس بزرگتر
توستر TL1761 مولینکس

توستر TL1761 مولینکس

جدید

این محصول در انبار موجود نیست

205,500 تومان

افزودن به لیست دلخواه


دریافت مشاوره تلفنی رایگان

ویژگی ها:
قدرت 1000 وات
سیستم برشته کردن
سیستم یخ زدایی
سیستم گرم کردن مجد
سیستم قطع کارکرد (ایمنی
سینی جمع آوری خرده نان متحرک

با خرید این محصول شما 20 امتیاز وفاداری دریافت می کنید.


توستر TL1761 مولینکس

در دنیای امروز، افراد شاغل، زمان کافی برای تهیه صبحانه ندارند.یکی از لوازم پر کاربرد در هر آشپرخانه‌ای، توستر برقی است.توستر برقی برای یخ‌زدایی نان استفاده می‌شود تا شما، نان گرم و دل‌چسبی را همراه صبحانه خود صرف کنید. با توستر، می‌توان نان را از حالت فریز درآورد و هم چنین اگر برشته نبود، با درجات مختلف گرما، آن را برشته کرد. ما در این راه، به شما یکی از بهترین توسترهای موجود در بازار، یعنی توستر TL1761 مولینکس معرفی می‌کنیم. این توستر برقی، تحت ضمانت شرکت بدرسانالکتریک است که تنها نمایندگی محصولات مولینکس در ایران محسوب می‌شود.

توستر مولینکس

ویژگی‌های توستر TL1761 مولینکس

سیستم قطع خودکار این توستر، سبب می‌شود نان در موقع گرم کردن نسوزد. در این توستر، امکان گذاشتن یک ردیف نان برای گرم کردن وجود دارد. در این توستر، میزان گرمای داده شده به نان را از درجه 1 تا 6 می‌توان کنترل کرد تا نان با درجه‌های مختلفی گرم شود. این توستر، دکمه‌ای برای یخ‌زدایی نان دارد تا بتوانیم نان مصرفی خانواده را در فریزر، فریز کنیم. در این دستگاه، سینی برای جمع‌آوری نان دارد تا آشپزخانه‌تان کثیف نشود و توسترتان هم کثیف نشود و به راحتی می‌توان خرده‌های نان را جمع‌آوری کرد و سینی را شست. 

بدنه و طراحی زیبای توستر TL1761 مولینکس

 بدنه این دستگاه، جنس ضد حرارتی دارد و به شما کمک می‌کند تا دست شما هنگام گرم‌کردن نان، نسوزد و آسیبی نبیند. با اهرم کناری این توستر، دیگر نیاز نیست با دست، نان خود را از توستر در بیاورید و دستتان هم نمی‌سوزد. شما به راحتیمی‌توانید با موتور 1000 واتی این محصول، نان خود را دوباره گرم کنید زیرا این توستر قابلیت گرم کردن دوباره نان را هم دارد و می‌توانید صبحانه دل‌پذیر و دل‌چسبی همراه خانواده، میل کنید. همه‌ی این مزایا سبب می‌شود وسیله‌ای با عملکرد عالی و کارا، به شما ارائه شود.در کنار همه‌ی مزایای بیان شده، این محصول عملکرد ممتاز و طراحی زیبایی دارد. علاوه بر این،قیمت مناسب توستر TL1761 مولینکسرامی‌توان ذکر نمود. شما می‌توانید این توستر برقی را،به راحتی از فروشگاه ملاقه خریدکنید.   

0
دیدگاه کاربران
هیچ نظری ارسال نشده
نظر خود را بنویسید
*
*
*

محصولات مرتبط

برچسب ها