توستر LT2508 مولینکس مشاهده عکس بزرگتر
توستر LT2508 مولینکس

توستر LT2508 مولینکس

جدید

این محصول در انبار موجود نیست

0 تومان

افزودن به لیست دلخواه


دریافت مشاوره تلفنی رایگان

ویژگی ها:
قدرت: 850 وات
دو ردیف برای قرار دادن نان
قابلیت تنظیم میزان برشتگی از 1 تا 7 درجه
دكمه مخصوص یخ زدایی
گرم كردن مجدد
بالابر نان
دكمه مخصوص قطع كاركرد دستگاه حین انجام كار
سینی جمع آوری خرده نان
بدنه ضد حرارت


توستر LT2508 مولینکس

در دنیای امروز، افراد شاغل، زمان کافی برای تهیه صبحانه ندارند. معمولا خانواده های ایرانی تمایل دارند نان مصرفی صبحانه افراد خانواده مانند نان سنگگ یا بربری را فریز کنند. لذا باید از لوازمی برای تهیه صبحانه در خانه استفاده کنند. یکی از این لوازم، توستر برقی است. با توستر می توان نان را از حالت فریز در آورد و هم چنین اگر برشته نبود، با درجات مختلف گرما، آن را برشته کرد. ما در این راه، به شما یکی از بهترین توستر های موجود در بازار، یعنی توستر LT2508 مولینکس معرفی می کنیم.

توستر مولینکس

ویژگی های توستر LT2508 مولینکس

با سیستم قطع خودکار توستر LT2508 مولینکس،نان در موقع گرم کردن نمی سوزد. در این محصول، امکان گذاشتن دو ردیف نان برای گرم کردن وجود دارد. در توستر LT2508 مولینکس، میزان حرارت داده شده به نان را می توان بادرجه 1 تا 7 تنظیم کرد تا نان با درجه های مختلفی گرم شود. وقتینان را از فریزر بیرون می آوریم، می توان آن را با دکمه یخ زدایی موجود روی توستر LT2508 ، یخ زدایی کرد.در زیر توستر برقی،یک سینی وجود دارد که تکه های نان جدا شده، روی سینی می ریزد و به راحتی می توان آن ها را جمع آوری کرد و سینی را شست.

بدنه و طراحی زیبای توستر LT2508

بدنه توستر مولینکس، جنس ضد حرارتی دارد تا دست شما هنگام گرم کردن نان، نسوزد. در کنار توستر LT2508 ، اهرمی وجود دارد که به کمک آن می توان نان را بعد از گرم کردن ازدرون توستر برقی، بیرونآورد تادست شما نسوزد. شما به راحتی می توانید نان را دوباره گرم کنید زیرا این توستر قابلیت گرم کردن دوباره نان را هم دارد.توجه داشته باشیدکه طراحی و رنگ جالبی که به راحتی با هر سرویس آشپزخانه ای ست می شود و آشپزخانه شیک و مجللی را برای شما خانم خانهدارعزیز و نوعروسان عزیز به ارمغان می آورد.در کنار همه مزایای بیان شده، این محصول عملکرد عالی و طراحی زیبایی دارد. شما می توانید توستر LT2508 مولینکس به راحتی از فروشگاه ملاقه خریدکنید.

 

ویژگی ها

مشخصات کلی

مدل : LT2508

مشخصات فنی

توان مصرفی : 850 وات
محفظه جمع اوری سیم :
سیستم قطع خودکار :
صفحه نمایشگر :
تعداد درگاه قرارگیری نان : 2
کشوی جمع آوری خرده نان :
قابلیت تنظیم حرارت :
قابلیت یخ زدایی :
دکمه توقف عملیات :
تنظیم میزان برشتگی نان :
علمکرد دستی بالا بردن نان :

سایر مشخصات

سایر مشخصات : قدرت: 850 وات-دو ردیف برای قرار دادن نان-قابلیت تنظیم میزان برشتگی از 1 تا 7 درجه-دكمه مخصوص یخ زدایی-گرم كردن مجدد-بالابر نان-دكمه مخصوص قطع كاركرد دستگاه حین انجام كار-سینی جمع آوری خرده نان-بدنه ضد حرارت
توان مصرفی850 وات
محفظه جمع اوری سیمنه
سایر مشخصاتقدرت: 850 وات-دو ردیف برای قرار دادن نان-قابلیت تنظیم میزان برشتگی از 1 تا 7 درجه-دكمه مخصوص یخ زدایی-گرم كردن مجدد-بالابر نان-دكمه مخصوص قطع كاركرد دستگاه حین انجام كار-سینی جمع آوری خرده نان-بدنه ضد حرارت
مدلLT2508
سیستم قطع خودکار
صفحه نمایشگرنه
تعداد درگاه قرارگیری نان2
کشوی جمع آوری خرده نان
قابلیت تنظیم حرارت
قابلیت یخ زدایی
دکمه توقف عملیات
تنظیم میزان برشتگی نان
علمکرد دستی بالا بردن نان
0
دیدگاه کاربران
هیچ نظری ارسال نشده
نظر خود را بنویسید
*
*
*

محصولات مرتبط

برچسب ها