توستر TT1100 مولینکس مشاهده عکس بزرگتر
توستر TT1100 مولینکس

توستر TT1100 مولینکس

جدید

این محصول در انبار موجود نیست

0 تومان

افزودن به لیست دلخواه


دریافت مشاوره تلفنی رایگان

ویژگی ها:
قدرت 850 وات
دو ردیف برای قرار دادن نان
قابلیت تنظیم میزان برشتگی ار 1تا7درجه
دكمه مخصوص یخ زدایی
گرم كردن مجدد
بالابر نان
دكمه مخصوص قطع كاركرد دستگاه حین انجام كار
سینی جمع آوری خرده نان
بدنه ضد حرارت


توستر TT1100 مولینکس

معمولا کودکان دوست دارند صبح‌ها به جای صرف یک صبحانه سنتی، از صبحانه‌های جدید و امروزی استفاده کنند. یکی از این صبحانه‌ها، نان تست و پنیر است. مادران معمولا نان تست را با کمک توستر برقی، گرم می‌کنند و همراه پنیر ورقه‌ای به فرزندان خود می‌دهند تا بدنی نیرومند، تازه و شاداب داشته باشند و بتوانند با انواع بیماری‌ها مقابله کنند. ما در این راه، به شما یکی از بهترین توستر های موجود در بازار، یعنی توستر TT1100 مولینکس معرفی می‌کنیم. این توستر برقی، تحت ضمانت شرکت بدرسان الکتریک است که تنها نمایندگی محصولات مولینکس در ایران محسوب می‌شود.  

توستر مولینکس

ویژگی‌های توستر TT1100 مولینکس

این توستر برقی، سیستم قطع خودکار برق دارد و سبب می‌شود نان در موقع گرم کردن، نسوزد. این توستر 2 جایگاه، برای گرم کردن نان دارد و باعث می‌شود نان بیشتری را بتوان در زمان کمتری گرم کرد. تعداد درجه‌های تنظیم حرارت در این توستر، 7 درجه است و می‌توان نان را با درجات مختلفی گرم یا برشته کند. دیگر با خیال راحت می‌توانید نان های خود را در فریزر، قرار دهید و در موقع مصرف، خارج کنید زیرا این توستر، دکمه یخ زدایی دارد. اگر قسمت زیرین توستر را مشاهده کنیم، یک سینی در زیر آن می‌بینیم که محلی برای نگه‌داری تکه‌های نان جدا شده است و به‌راحتی می‌توان سینی را در آورد و شست.  

بدنه و طراحی زیبای توستر TT1100 مولینکس

 بدنه‌ی این توستر، طراحی زیبا و منحصربه‌فردی نسبت هم تراز های خود دارد. این توستر، بدنه‌ای از جنس عایق حرارتی دارد تا دستمان در هنگام گرم کردن نان، آسیبی نبیند و نسوزد و دیگر لوازم پلاستیکی مجاور آن در آشپزخانه آسیبی نبینند. اهرم کناری این توستر، این امکان را فراهم می‌کند تا اهرم را بعد از گرم کردن نان، به راحتی بالا بکشیم و با دست، نان را بیرون نیاوریم و دستمان نسوزد. با این توستر دوباره و چند باره، به آسانی می‌توانید نان خود را گرم کنید زیرا دکمه‌ای برای گرم کردن دوباره نان دارد.در کنار همه مزایای بیان شده، این محصول عملکرد عالی و طراحی زیبایی دارد. علاوه بر این،قیمت مناسبتوستر TT1100  مولینکس را می‌توان ذکر نمود. شما می‌توانید توسترTT1100 مولینکس به راحتی از فروشگاه ملاقه خرید کنید.  

 

ویژگی ها

مشخصات کلی

مدل : TT1100

مشخصات فنی

توان مصرفی : 850وات
سیستم قطع خودکار :
تعداد درگاه قرارگیری نان : 2
کشوی جمع آوری خرده نان :
قابلیت تنظیم حرارت :
قابلیت یخ زدایی :
دکمه توقف عملیات :
تنظیم میزان برشتگی نان :
علمکرد دستی بالا بردن نان :

سایر مشخصات

سایر مشخصات : دو ردیف برای قرار دادن نان-قابلیت تنظیم میزان برشتگی ار 1تا7درجه-دكمه مخصوص یخ زدایی-گرم كردن مجدد-بالابر نان-دكمه مخصوص قطع كاركرد دستگاه حین انجام كار-سینی جمع آوری خرده نان-بدنه ضد حرارت
توان مصرفی850وات
سایر مشخصاتدو ردیف برای قرار دادن نان-قابلیت تنظیم میزان برشتگی ار 1تا7درجه-دكمه مخصوص یخ زدایی-گرم كردن مجدد-بالابر نان-دكمه مخصوص قطع كاركرد دستگاه حین انجام كار-سینی جمع آوری خرده نان-بدنه ضد حرارت
مدلTT1100
سیستم قطع خودکار
تعداد درگاه قرارگیری نان2
کشوی جمع آوری خرده نان
قابلیت تنظیم حرارت
قابلیت یخ زدایی
دکمه توقف عملیات
تنظیم میزان برشتگی نان
علمکرد دستی بالا بردن نان
0
دیدگاه کاربران
هیچ نظری ارسال نشده
نظر خود را بنویسید
*
*
*

محصولات مرتبط

برچسب ها