خرید جهیزیه عروس با ۳۰تا ۴۰ میلیون هزینه

خرید جهیزیه عروس کار آسانی نیست. رفت و آمد های مداوم به بازار و تهیه تک تک اقلام آن نیاز به صبر و سلیقه دارد. بودجه بندی برای هزینه بین ۳۰ تا ۴۰ میلیون تومان برای خرید جهیزیه عروس را بخوانید

 تمام و کمال باشید برای خرید تمام وسایل خانه آن هم به شکل تمام و کمال بودجه ۳۰ تا ۴۰ میلیون تومانی کفایت می کند. البته خرید جهیزیه گاهی اوقات به ۱۰۰ میلیون تومان هم می رسد اما اگر نخواهید خیلی لاکچری به ماجرا نگاه کنید و فقط تمامی مایحتاج خانه را خریداری کنید، می توانید روی همین هزینه ۳۰ تا ۴۰ میلیونی حساب ویژه ای باز کنید و خیال تان بابت کامل بودن جهیزیه تان راحت باشد. پکیجی که در ادامه می خوانید با ۴۰ میلیون تومان بودجه بسته شده است، اگر می خواهید ۳۰ میلیون تومان هزینه کنید باید وسایلی که در لیست دو سرویس هستند مانند تفلون و چینی را به یک سرویس تغییر دهید و برای مبلمان خانه و میز نهارخوری و البته فرش ها هزینه کمتری در نظر بگیرید و کمی وسایل تزیینی مانند تابلو و گلدان را با دقت بیشتری بخرید که خیلی به شما فشار وارد نکند.

وسایل برقی ریز: ۵ نیم میلیون تومان

خرید وسایلی مانند آبمیوه گیری (۲۰۰ هزار تومان)، زودپز (۱۸۰ هزار تومان)، پلوپز (۲۳۰ هزار تومان)، سولاردوم (یک میلیون تومان)، مخلوط کن (۱۵۰ هزار تومان)، چای ساز (۲۰۰ هزار تومان)، ساندویچ ساز (۱۸۰ هزار تومان)، خرد کن (۱۵۰ هزار تومان)، آب مرکبات گیری (۱۵۰ هزار تومان)، توستر نان (۱۷۰ هزار تومان)، سرخ کن (۴۵۰ هزار تومان)، آون توستر (۵۰۰ هزار تومان)، اسپرسو ساز (۴۰۰ هزار تومان)، تخم مرغ پز (۸۰ هزار تومان)، جارو برقی (۷۵۰ هزار تومان)، اتو بخار (۲۲۰ هزار تومان). وسایلی که در این پکیج و با این قیمت می توانید خرید کنید، جزو وسایل با کیفیت هستند که تعداد زیادی از آنها را برندهای خارجی تشکیل می دهند.

وسایل درشت آشپزخانه: ۱۱ میلیون تومان

یخچال، ماشین لباسشویی و گاز وسایل بزرگ آشپزخانه هستند و برندهای خارجی و آزمون پس داده ی آنها را می توانید به قیمت ۱۰ میلیون تومان خریداری کنید. در این پکیج لازم است برای ماشین لباسشویی ۷ کیلویی که بتوانید داخل آن پتوی یک نفره بیندازید ۳ میلیون تومان بودجه در نظر بگیرید، برای ساید تان شش میلیون و ۵۰۰ هزار تومان کنار بگذارید و گاز پنج شعله تان را به قیمت یک و نیم میلیون تومان خریداری کنید.

خرده ریزهای آشپزخانه: ۵ میلیون تومان

سرویس غذاخوری آرکوپال (۵۰۰ هزار تومان)، سرویس غذاخوری چینی (۹۰۰ هزار تومان)، سرویس عصرانه خوری (۲۰۰ هزار تومان)، سرویس اردو خوری روی میز (۲۰۰ هزار تومان)، سرویس بانکه (۱۰۰ هزار تومان)، سرویس ظروف داخل مایکروفر در دار (۵۰ هزار تومان)، سبزی خشک کن (۵۰ هزار تومان)، سرویس میوه خوری (۲۵۰ هزار تومان)، سرویس قهوه خوری (۱۵۰ هزار تومان )سرویس پلاستیک (۴۰۰ هزار تومان)، سرویس پا سماوری (۳۰۰ هزار تومان)، سرویس حبوبات و ادویه (۲۰۰ هزار تومان)، سطل برنج (۱۰۰ هزار تومان) پارچ و لیوان و استکان چای خوری (۲۰۰ هزار تومان)، دو دست سرویس تفلون (۷۰ هزار تومان)، سرویس دم کنی و دستگیره (۸۰ هزار تومان)، سرویس کفگیر و ملاقه (۱۵۰ هزار تومان)، ابزار آشپزخانه (۱۰۰ هزار تومان) و یک میلیون تومان هم برای دستمال های نخی، سینی دم دستی، جای نان، سبدهای داخل یخچال، تزئینی های رو یخچالی، جای مایعی، سبدهای رنگی، جای دستمال کاغذی، سیخ، سینی، سرویس چاقو، سرویس قاشق و چنگال و دیگر خرده ریزهای آشپزخانه در نظر بگیرید.

پذیرایی: ۱۵ میلیون تومان

برای چیدمان پذیرایی چند وسیله اصلی لازم است که با این بودجه می توانید بهترین آن ها را بخرید و حسابی پذیرایی خانه تان را دیدنی کنید. سرویس مبلمان راحتی (پنج میلیون تومان)، نهارخوری شش نفره (یک میلیون تومان)، بوفه (۵۰۰ هزار تومان)، میز تلویزیون و میز تلفن (۵۰۰ هزار تومان)، جا کفشی آینه دار به همراه آویز لباس (۳۰۰ هزار تومان)، فرش (دو میلیون تومان)، پادری و کناره های خانه (۴۰۰ هزار تومان)، پرده و زیر پرده ای (یک میلیون تومان)، کریستال تزیینی داخل بوفه (یک میلیون تومان)، جاروشارژی (۴۰۰ هزار تومان)، بخار شوی (۳۰۰ هزار تومان)، کنسول سه در و آینه (۹۰۰ هزار تومان). برای خرید تابلو، ساعت، رومیزی، گلدان، گل، شمع، جای کنترلی، روفرشی، رانر روی میز، قوطی های فلزی برای شکلات، قفس های تزیینی داخل خانه، شمعدان، قاب عکس، جا کلیدی، شلف روی دیوار، شکلات خوری و … هم یک میلیون و دویست هزار تومان کنار بگذارید.

اتاق خواب: ۴ میلیون و سیصد هزار تومان

سرویس خواب با کیفیت همراه دو پادری، یک دراور، یک آینه و تخت را می توانید به قیمت ۲ میلیون تومان خریداری کنید، بهترین تشک را با قیمت ۷۰۰ هزار تومان بخرید و دو سرویس ملحفه و روبالشتی با رنگ های متفاوت هم برای آن در نظر بگیرد که قیمتش تقریبا می شود ۸۰۰ هزار تومان. اتاق خواب نیاز به تزیینات زیبا دارد. ۵۰۰ هزار تومان باقی مانده از ۴۰ میلیون تومان تان را می توانید میلیون و پانصد هزار تومان متغیر است. برای خرید تشک و سرویس خواب هم ۵۰۰ هزار تومان در نظر بگیرید و ۳۰۰ هزار تومان مابقی را به خرید اتو، میز اتو و یک گلدان کوچک در اتاق خواب تان اختصاص بدهید.