سشوار پرنسلی مدل PR234AT
برای بزرگنمایی موس خود را روی عکس ببرید
  • سشوار پرنسلی مدل PR234AT
  • سشوار پرنسلی مدل PR234AT

سشوار پرنسلی مدل PR234AT

جدید

این محصول در انبار موجود نیست

0 تومان

افزودن به لیست دلخواه


ویژگی ها:
۲۳۰۰ وات
موتور AC
سيستم آيونيك
كليد باد سرد لحظه اي
۴ تنظيم سرعت و گرما
حلقه آويز
تضمین بهترین قیمت
تضمین بهترین کیفیت


سشوار پرنسلی مدل PR234AT

امروزه درسراسرجهان توجه بسزایی به سلامت و زیبایی مو می شود و ابزار ها ی بسیاری در حیطه سلامت مو تولیید و به بازار عرضه شده است یکی از تولیید کنندگانی که محصولاتی با کیفیت و کار آمد را تولید و به بازار ارائه کرده است شرکت (princely) می باشد .این شرکت با تولید محصولاتی با کیفیت که دارای طراحی های منحصر به فردی نیز می باشد  می تواند نظر بسیاری از مشتریان را به سوی خود جلب کند  البته محصولات آرایشی پرنسلی در ایران طرفداران بسیاری دارد و برندی آشنا می باشد. سشوار پرنسلی  با دارا بودن قدرت موتور2300 وات از جمله سشوار های حرفه ای می باشد که دارای قدرت پرتاپ باد بسیار بالایی می باشد موتور سشوار پرنسلی از نوعAC می باشدکه مناسب سشوار های حرفه ای و آرایشگاهی است .این نوع مو تور ها عمربیشتری نسبت به مو تور های دیگر دارند و از جمله مو تور های سنگین می باشند.سشوار pr234atدارای ویژگی منحصر به فرد سیستم آیونیک می باشدکه باعث عدم وز شدن و الکتریسه شدن مو ها می شود . سشوار پرنسلی از جمله سشوار های خوبی می باشد که دارای کلید باد سرد لحظه ای است که کمک به سزایی برای تثبیت حالت مو ها می شود این سشوار دارای تنظیم سرعت و گرما می باشد که می توانید با سرعت و میزان باد دلخواه مو های خود را سشوار و حالت دهید  . در قسمت پایین دستگاه حلقه ای برای آویزان کردن دتگاه تعبیه شده است که به شما کمک می کند تا به راحتی سشوار را در دسترس قرار داده و استفاده کنید.

سشوار پرنسلی مدل PR234AT

موتورسشوار پرنسلی

سشوار پرنسلی مدل PR234ATاز جمله سشوار های دارای قدرت موتور بالا می باشد که این سبب می شود تا قدرت پرتاب باد سشوار بیشتر شود و در سرعت کم تری بتوانید مو ها را براتشینگ(خشک کردن و حالت دادن مو ها) را انجام دهید.قدرت پرتاب باد سرد این سشوار نیز بالاست این  محصول دارای قدرت 2300 واتی می باشد که جز سشوار های حرفه ای محسوب می شود سشوار pr234t دارای موتور ACمی باشد که علاوه بر طولانی تر بودن عمر این نوع موتوردارای ورودی تغذیه جریان متناوب می باشد  قابل توجه است که این محصول از جمله سشوار های حرفه ای می باشد که می توان به عنوان سشوار های آرایشگاهی نیز از آن استفاده کرد.

تضمین کیفیت سشوار پرنسلی

در فروشگاه اینترنتی ملاقه برای ایجاد اطمینان خاطرمحصولات پرنسلی را به صورت  گارانتی معتبر دو ساله  در نظر گرفته ودر اختیارمشتریان قرارمی دهد این محصول دارای تضمین بهترین کیفیت و تضمین بهترین قیمت می باشد و فروشگاه اینترنتی ملاقه با در نظر داشتن سلیقه مشتریان خود محصول باکیفیتی را برای شما به نمایش گذاشته است.

ویژگی ها

مشخصات کلی

مدل : سشوار پرنسلی مدل PR234AT
نوع سشوار : حرفه ای

مشخصات فنی

توان مصرفی : 2300 وات
سیستم خاموشی خودکار :
فناوری تولید یون :
سیم گردان :
نوع مصرف : خانگی
سیستمECO : خی
حلقه آویختن :
باد سرد :

سایر مشخصات

سایر مشخصات : 2300وات-موتور AC-سيستم آيونيك-۴ تنظيم سرعت و گرما-كليد باد سرد لحظه اي-حلقه آويز-تضمین بهترین قیمت-تضمین بهترین کیفیت

اقلام همراه

دسپانسر :
جهت دهنده و متمرکز کننده هوا :
توان مصرفی2300 وات
سایر مشخصات2300وات-موتور AC-سيستم آيونيك-۴ تنظيم سرعت و گرما-كليد باد سرد لحظه اي-حلقه آويز-تضمین بهترین قیمت-تضمین بهترین کیفیت
مدلسشوار پرنسلی مدل PR234AT
سیستم خاموشی خودکار
فناوری تولید یون
سیم گردان
نوع سشوارحرفه ای
نوع مصرفخانگی
سیستمECOخی
حلقه آویختن
باد سرد
دسپانسر
جهت دهنده و متمرکز کننده هوا
10
دیدگاه کاربران
نظر خود را بنویسید
*
*
*

محصولات مرتبط

برچسب ها