فهرست محصولات این تولید کننده هاردستون

هاردستون Hardstone

طراحی و تولید لوازم مدرن برقی که می توانند زندگی راحت تری را برای افراد در پی داشته باشند، یکی از کسب و کارهای پررونق و البته بسیار حساس است. تعداد تولیدکنندگان لوازم خانگی روز به روز بیشتر می شود، با این حال در خرید محصولاتی که مستقیما با پخت و پز و سرو غذاها در ارتباط هستند، لازم است توجه زیادی صرف شود. فروشگاه ملاقه با بررسی های کارشناسانه و شناخت عمیق شرکت های تولیدی و توزیع کننده های لوازم خانگی، ظروف سرو و پذیرایی، انواع محصولات دکوراتیو و ... بهترین ها را انتخاب و عرضه می کند. بر این اساس مشتریان می توانند با اطمینان از کارایی و کیفیت محصولات اقدام به خرید نموده و کالای مورد نظر را با دارا بودن ضمانت های معتبر مورد استفاده قرار دهند.

شرکت هاردستون یکی از معتبرترین شرکت هایی است که نوع فعالیت آن با دیگر شرکت های تولیدکننده لوازم خانگی متفاوت بوده و بیشتر به عنوان یک شرکت توزیع کننده شناخته می شود. علی الرغم عمر کوتاه این شرکت، محصولاتی که با برند هادستون در بازارهای بین المللی عرضه می شوند، اعتبار بالایی داشته و مورد تأیید کارشناسان این حوزه می باشند.

تاریخچه ی شرکت هارستون Hardstone


شرکت هاردستون در اروپا شروع به کار کرد و دفتر مرکزی این شرکت در انگلستان وجود دارد. هادستون برخلاف دیگر شرکت های لوازم خانگی، تولیدکننده نبوده و فعالیت آن در حیطه ی عرضه ی بهترین تولیدات دیگر شرکت ها است؛ به این معنی که تولیدات با کیفیت و معتبر شرکت های دیگر را پس از بررسی های کارشناسانه و بعد از مرحله ی تایید، تحت عنوان برند هاردستون به فروش می رساند. از این رو می توان نتیجه گرفت تمامی محصولات که هاردستون عرضه می کند، طی بررسی های فراوان و بعد از آزمایش های مکرر انتخاب شده و احتمال ناکارآمد بودن محصولات بسیار کم است.هاردستون در سال 2001 میلادی شروع به کار کرده و جزء شرکت های جوان محسوب می شود که در بازارهای جهانی دارای اعتبار و اعتماد هستند. هدف اصلی هاردستون را می توان توسعه ی محصولات به همراه نوآوری و به روزرسانی مداوم  دانست.


محصولات هاردستون


دامنه ی فعالیت هاردستون طیف وسیعی از لوازم برقی خانگی، بهداشتی و آرایشی در ابعاد بزرگ و کوچک را در بر می گیرد. به طور کلی می توان محصولات  هاردستون را لوازمی دانست که جهت ایجاد یک زندگی راحت تر و سرعت بخشیدن به امور مورد استفاده قرار می گیرند. از جمله محصولاتی که در فروشگاه ملاقه تحت عنوان برند هاردستون ارائه می شود، می توان به موارد زیر اشاره کرد:


آرام پز هاردستون، بخارپز هاردستون، پلوپز هاردستون، آون توستر هاردستون، سرخ کن هاردستون، ساندویچ ساز هاردستون، خردکن هاردستون، غذاساز هاردستون، مخلوط کن هاردستون، آبمیوه گیری هاردستون، آب مرکبات گیر هاردستون، چرخ گوشت هاردستون، انواع نوشیدنی ساز ها از جمله چای ساز هاردستون، کتری برقی هاردستون، قهوه ساز هاردستون، مایکرویو هاردستون، کیک پز هاردستون، پیتزاپز هاردستون، انواع لوازم برقی خارج از آشپزخانه نظیر اتو هاردستون، اتو بخار هاردستون، جارو شارژی هاردستون، جارو برقی هاردستون، ماشین لباس شویی هاردستون و وسایل برقی بزرگ مثل انواع یخچال و فریزر هاردستون، ماشین ظرف شویی هاردستون، اجاق گاز هاردستون و ...


کیفیت محصولات شرکت هاردستون


همانگونه که ذکر شد، هاردستون انواع لوازم خانگی را پس از بررسی های زیاد و آزمایش های مکرر انتخاب و عرضه می کند. لوازم برقی هاردستون با مصرف کم انرژی الکتریکی و عدم وجود هزینه های گزاف تعمیر و نگهداری، از جمله محصولات بسیار مقاوم با طول عمر بالا هستند. توجه به ایمنی و کارایی محصولات توسط کارشناسان هاردستون باعث شد تا مناسب ترین و ایمن ترین سیستم های الکتریکی برای لوازم برقی مورد استفاده قرار گیرند تا از بروز حوادث جلوگیری شود.بدنه ی محصولات هاردستون در برابر شستشو بسیار مقاوم است و کیفیت خود را از دست نخواهد داد. محصولات هاردستون دارای بدنه ی نشکن و بسیار محکم هستند که تغییر رنگ نخواهند داد و مواد غذایی و باکتری ها را نیز به خود جذب نخواهند کرد. طراحی شیک و زیبای لوازم برقی هاردستون استفاده از این محصولات را برای افراد بسیار لذت بخش می کند، ضمن اینکه فضایی چشم نواز و شیک را در آشپزخانه ها ایجاد کند. هاردستون محصولات خود را با ضمانت بلندمدت کیفیت عرضه می کند و با دارا بودن دفاتر نمایندگی در اقصی نقاط جهان، گارانتی معتبری را برای محصولات ارائه می نماید.

بیشتر
در هر صفحه
نمایش 1 - 15 از 38 آیتم
نمایش 1 - 15 از 38 آیتم