فهرست محصولات این تولید کننده متئو

برند متئو (Mathheo) از سال 2009 در آلمان شروع به کار کرده و با همکاری با شرکت فلر توانست محصولات ویژه لوازم خانگی کوچک را با بهترین کیفیت و بهترین قیمت به مصرف کنندگان ارائه دهد . تمامی محصولات برند متئو (Mathheo)  از گارانتی کاهالی فرو دلونگی برخوردار می باشد . و از خدمات پس از فروش ATD  (دو سال ضمانت و 100 سال خدمات پس از فرو ) بهره می برد . 

برند متئو (Mathheo) بهترین برند در زمینه ی لوازم خانگی سال 2009 در کشور آلمان شروع به فعالیت کرد . 


با تدبیری گسترده در سال 2016 برند متئو (Mathheo)  و فلر به منظور تولید لوازم خانگی و تامین کارهای کادویی در رنگ های و کیفیت های بالا به شراکت پرداختند . 


با شراکت این دو شرکت گروهی از غذاساز های هسته ای مرکز متئو و محصولات لوازم خانگی کوچک مثل همزن دستی و گوشتکوب برقی ، و ... را به عرصه تولید وارد کردند . 


برند متئو (Mathheo) بر این باور محصولات خود را تولید می کرد که با بهترین و مناسب ترین قیمت بهترین محصول و با کیفیت ترین محصول را در رنگ های گوناگون برای رضایت مشتریان ارائه دهد . 


برند متئو (Mathheo)  زیر شاخه شرکت فلر می باشد با این حال از گارانتی کاهالی فرو دلونگی برخوردار می باشد . و از خدمات پس از فروش ATD  (دو سال ضمانت و 10 سال خدمات پس از فرو ) بهره می برد . 

بیشتر
در هر صفحه
نمایش 1 - 16 از 34 آیتم
نمایش 1 - 16 از 34 آیتم