فهرست محصولات این تولید کننده هر آنچه در تلویزیون میبینید

شرکت As Seen On TV یک شرکت خصوصی بزرگ در زمینه فروش محصولات پخش شده از شبکه های تلویزیونی ایالات متحده امریکا می باشد . که بهترین برندهای کشورهای مختلف را وارد کرده و محصولات را به تمامی نقاط دنیا ارسال می کند . 

شرکت As Seen On TV در حقیقت  بزرگترین فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه و صنعتی می باشد.


As Seen On TV یک شرکت خصوصی می باشد که از سال 1980 با موسس کوین هارینگتون شروع به کار کرده . شرکت As Seen On TV سیستم پخش محصولاتی که در آگهی های تلویزیونی ایالات متحده در زمان مشخص پخش می شود را بر عهده دارد . شرکت As Seen On TV در کمترین زمان ممکن محصولات مورد نظر را به مشتریان ارسال می کند . این شرکت در زمینه واردات برندهای مشهور دنیا و پخش این برندها فعالیت پرشوری را ایفا می کند . همچنین شرکت As Seen On TV در زمینه ثبت اختراعات در زمینه صنعتی و سرمایه گذاری در این بخش را انجام می دهد . شرکت As Seen On TV  در محدوده ی سراسر جهان فعالیت گسترده ای دارد . 


محصولات شرکت As Seen On TV  همان محصولات تبلیغاتی کشور ایالات متحده می باشد . و دیگر خدماتی که شرکت As Seen On TV  انجام می دهد فروش محصولات خود شرکت و تبلیغات در زمینه محصولات صنعتی و خانگی می باشد این شرکت در کشور ایالات متحده آمریکا و چین تولید محصولات را انجام می دهد . 

بیشتر
نمایش 1 - 2 از 2 آیتم
نمایش 1 - 2 از 2 آیتم