جستجوی پیشرفته

پیگیری سفارش

جهت مشاهده اطلاعات سفارش خود کد پیگیری سفارش را وارد نمایید:

پرفروش ترین محصولات

ساج و سه پایه و زنجیر

ساج و سه پایه و زنجیر

175,000 تومان 190,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
حسوم

حسوم

25,000 تومان 30,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
منقل و گریل و باربیکیو همه کاره

منقل و گریل و باربیکیو همه کاره

699,000 تومان 849,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود

محصولات رو(ROVE)

برند rove در زمینه طراحی ظروف مصرفی غذایی و نوشیدنی در سال 2010 در آمریکا خلق گردید rove تولید‌کننده لیوان‌های مسافرتی و ظروف غذا برای تمامی سلیقه‌ها و سنین است. rove برای مخاطبان خود همواره درجهت فراهم نمودن زندگی آسان‌تر و رضایت‌بخش‌تر راه‌حل‌هایی برای انتخاب کردن و متفاوت بودن قرار می‌دهد. در این بخش از مقاله مطالبی را در رابطه با این برند برای شما عزیزان ارائه میدهیم.

محصولات رو(ROVE)


هدف ما از فروش لوازم خانگی جلب رضایت مشتری است و دوست داریم همیشه لوازم با کیفیتی را در اختیار مشتریان خود قرار دهیم توی هر خونه ای حتما یکی دوتا یا شایدم بیشتر از محصولات رو rove به چشم میخورد خیلی از عزیزان این سوال را پرسیدند که محصولات رو  rove ساخت کجاست و چه کیفیتی دارد در این بخش شما عزیزان را با این موضوع آشنا میکنیم.


برند rove در زمینه طراحی ظروف مصرفی غذایی و نوشیدنی در سال 2010 در آمریکا خلق گردید rove تولید‌کننده لیوان‌های مسافرتی و ظروف غذا برای تمامی سلیقه‌ها و سنین است. rove برای مخاطبان خود همواره درجهت فراهم نمودن زندگی آسان‌تر و رضایت‌بخش‌تر راه‌حل‌هایی برای انتخاب کردن و متفاوت بودن قرار می‌دهد. کیفیت بالای محصول نهایی، سهولت استفاده از محصول، حس شاد بودن و زیبایی، دوست‌دار طبیعت بودن و رعایت آخرین استانداردهای به‌روز دنیا در انتخاب مواد اولیه تولیدی و فاقد BPA بودن تمامی محصولات از جمله مواردی هستند که برند rove را از سایر هم رده‌های خود متمایز می‌نماید.

بیشتر

این تولیدکننده هیچ محصولی ندارد.

محصولات ویژه

حسوم

25,000 تومان 30,000 تومان

ساج و سه پایه و زنجیر

175,000 تومان 190,000 تومان

محصولات بازدیدشده

محصولی وجود ندارد

منو