فهرست محصولات این تولید کننده والرا

برند والرا یکی از برترین برند های دنیا محصول کشور سوئیس می باشد که از سال 1955 شروع به فعالیت کرده و با بیش از 50 برند معروف را وارد بازار کرده . شرکت والرا (Valera)  با در نظر گرفتن تکنولوژی و سلامت و با استفاده از قطعات و مواد اصل سوئیسی محصولات عالی تولید کرده و وارد بازار جهانی شده است . این شرکت به "سلامت مو " اهمیت ویه 

والرا برندی جهانی  


در سال 1955 گوستاو سورسینا ، در میلان با تولید سشوار و دیگر لوازم خانگی کوچک کارخانه  SOREL را راه اندازی کرد .و در سال 1978 شرکت LIGO ELECTRIC SA را در شهر لیگورنتو سوئیس پایه گذاری کرد و تولید در کارخانه ی جدید آغاز گردید .


شرکت والرا (Valera) در سال 1990 به صورت رسمی حضورش را به عنوان یک برند سوئیسی به ثبت رساند . بعد 10 سال شرکت والرا (Valera)در کشور ایتالیا حضور خود را رونمایی کرد و کم کم حضور شرکت والرا (Valera) در جهان مشاهده شد بطوریکه در حال حاضر بیش از 80 کشور محصولات این شرکت را استفاده می کنند .


شرکت والرا (Valera) در سه زمینه " محصولات آرایشی " " محصولات برقی آرایشی ( سشوار ، خشک کن دست و ... )" " محصولات برقی هتلی ( سشوارهای هتلی ، خشک کننده های برقی و ... )


شرکت والرا (Valera)با داشتن فوق تخصص در زمینه بهداشت مو و کار کردن در زمینه مد توانسته با بهره گیری از تکنولوژی نوین محصولات خود را با بهترین کیفیت و عالی ترین کارکردها وارد بازار کند .


شرکت والرا (Valera)به عنوان یک شرکت سوئیسی شهرت یافته و این بزرگترین امتیاز این شرکت می باشد زیرا محصولات سوئیسی جزء بهترین محصولات جهان می باشد . با در نظر گرفتن به محیط زندگی محصولات سوئیسی به تکنولوژی و سلامت و زیبایی اهمیت برتری می دهند .


بهترین هتل های دنیا، محصولات والرا را برای تجهیز اتاق هایشان انتخاب کرده اند از جمله : برج العرب، هیلتون، شرایتون، کمپینسکی، ماریوت، سویسوتل، اینتر کانتیننتال، رادیسون، پنینسولا، رنسانس، موونپیک، جالی، تاج محل، لمریدین، نووتل، هالیدی این و...


محصولات والرا شامل : سشوار - اتوی مو - ابزار پیرایش مو - ابزار اصلاح مو برای آقایان 

بیشتر
در هر صفحه
نمایش 1 - 16 از 20 آیتم
نمایش 1 - 16 از 20 آیتم