فهرست محصولات این تولید کننده پولتی

شرکت پولتی (POLTI) یکی از برترین شرکت های ایتالیایی می باشد که از سال 1978 شروع به کار کرده که اولین اتو بخار واپرلا و در سال های بعد بخارشوی واپرتو و در نهایت جاروبرقی لکولوجیکو و جاروبرقی مکشی واپرتولکواسپیرا را با تکنولوژی های روز به بازار عرضه کرد . 

در حال حاضر قهوه ساز های اسپرسوکریما و پودر قهوه های آرما - پولتی را به بازار ارائه کرد . 

در سال 1978 فرانکو پولتی شرکت پولتی (POLTI) را تاسیس کرد .


در سال 1978 اتوی واپرلا (Vaporella) ا اولین اتوبخار جوش آور جداگانه خانگی ساخته شد .  این نوع اتو قدمی وسیع در بازار ایجاد کرد که اکنون بیش از 10 میلیون دستگاه سالانه به فروش می رسد .


پولتی همیشه اعتقاد به خلاقیت و نوآوری در تولید محصولات داشت در سال 1982 دستگاه بخار شوی واپرتو (Vaporetto)را اختراع کرد . این محصول جالب ترین و ایمن ترین دستگاهی بود که دوستدار محیط زیست بود. این محصول بعد شهرت فراوان باعث شد کلمه ی "واپرتو" به عنوان یک گروه خاص از محصولات شهرت یافت .

در سال 1999 شرکت پولتی (POLTI)محصول "جاروبرقی لکولوجیکو"(Lecologico) را به بازار عرضه کرد . در این جاروبرقی تکنولوژی صافی های آب اضافه شد که کارکرد آن جذب کامل آلودگی ها و گرد ها بود بعد از طریق آب ، هوای تصفیه شده را بیرون می داد .
در سال 2000 شرکت پولتی (POLTI)با کسب اطلاعات قوی توانست موفق به ساخت دستگاه "بخارشویِ مکشی واپرتو لکواسپیرا" (Lecoaspira) شود . این دستگاه در یک زمان تمیز می کند ، می شوید ، آلودگی را به داخل بمکد ، خشک کند و هوا را تصفیه کند .


در سال 2005، شرکت پولتی (POLTI) دستگاه‌های اسپرسو کریما (Espresso Crema) همراه با پودر قهوه‌های آروما-پولتی (AromaPolti) به بازار قهوه و دستگاه‌های قهوه‌ساز ظهور کرد .

بیشتر

این تولیدکننده هیچ محصولی ندارد.