جستجوی پیشرفته

پیگیری سفارش

جهت مشاهده اطلاعات سفارش خود کد پیگیری سفارش را وارد نمایید:

پرفروش ترین محصولات

ساج و سه پایه و زنجیر

ساج و سه پایه و زنجیر

175,000 تومان 190,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
حسوم

حسوم

25,000 تومان 30,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
منقل و گریل و باربیکیو همه کاره

منقل و گریل و باربیکیو همه کاره

699,000 تومان 849,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود

محصولات ویداس(VIDAS)

برند ويداس با بيش از 149 نوع کالاي لوازم خانگی، درحال حاضر یکی از برندهای معتبر در بازار داخلی و جهانی است. کيفيت، قيمت مناسب، زيبایی و طراحی روز دنيا، از مهم‌ترين ويژگی های  محصولات ويداس بوده و اين برند هم‌اکنون با بيش از 45 کارخانه توليدی مشهور جهان، همکاری دارد. از اهداف اصلی برند ويداس، برآورده کردن خواسته‌های مشتريان، مطابق با فناوری روز دنيا و برابر با استعدادهای جهانی است. دارا بودن بالاترين استانداردهای داخلی و اروپائی از مزايای اين محصولات است. برند ويداس توانسته است به جهانيان ثابت کند ايرانيان لايق بهترين‌ها هستند.

محصولات ویداس(VIDAS)


شرکت ويداس با بيش از 149 نوع کالای لوازم خانگی ، درحال حاضر یکی  از بِرندهای معتبر در بازار داخلی و جهانی میباشد. کيفيت، قيمت مناسب، زيبایی و طراحی  روز دنيا، از مهمترين ويژگی های محصولات ويداس بوده و اين شرکت هم اکنون با بيش از 45 کارخانه توليدی مشهور جهان، همکاري دارد و از تجربه و تجهيزات مدرن روز براي توليد محصولي با كيفيت و مدرن استفاده مينمايد در اين رابطه بسياری از مهندسان و متخصصان اين فن را در اختيار داشته که با دانش فنیخود، بهترين توليدات را در اختيار مشتريان قرار می دهند.


از اهداف اصلی شرکت ويداس، برآورده کردن خواسته هاي مشتريان، مطابق با فناوری روز دنيا و برابر با استعدادهای جهانیمی باشد. دارا بودن بالاترين استاندرها داخلی و اروپائی از مزايای اين محصولات ميباشد شركت ويداس در راستای توليد داخلی توانسته است اخرين تكنولوژی روز را با دانش و توان داخلی به معرض نمايش بگذارد مهندسان و كارمندان و كارگران مجرب اين شركت در امر توليد وكنترل كيفيت توانسته اند گوی سبقت را از رقيب خارجی گرفته و محصول به روز و كاملی را به هموطنان ارائه نمايد و توانسته است به جهانيان ثابت كند ايرانيان لايق بهترينها ميباشند و ثابت كرد كه ما ميتوانيم بهترين ها را توليد كنيم و به اين توليد افتخار كنيم.

بیشتر

این تولیدکننده هیچ محصولی ندارد.

محصولات ویژه

حسوم

25,000 تومان 30,000 تومان

ساج و سه پایه و زنجیر

175,000 تومان 190,000 تومان

محصولات بازدیدشده

محصولی وجود ندارد

منو