دسته‌بندی وبلاگ
آخرین نظرات
جستجو در وبلاگ

باربیکیو سنگی چیست ؟

نوشته شده در تاریخ1398-03-19
دوست داشتن0

باربیکیو سنگی چیست ؟

شما برای شب های بلند تابستان خود چه برنامه ای دارید؟ دوست دارید یک شب خنک تابستانی را در کنار اعضای خانواده خود در فضای بیرونی خانه خود سپری کنید؟ برای کمتر ایرانی دورهمی و خوشگذارنی بدون خوردن کباب مزه میدهد! به همین دلیل مدت هاست باربیکیوها در محوطه ی بیرونی خانه های ایرانی نقش اساسی را بازی می کنند باربیکیو ها انواع مختلفی دارند از جمله باربیکیو آجری, باربیکیو گازی ,باربیکیو ذغالی ,باربیکیو سنگی .دراین بخش از مقاله در قالب یک راهنمای خرید شما عزیزان را با باربیکیو سنگی آشنا میکنیم .

جهت خرید باربیکیو اینجا کلیک کنید

باربیکیو سنگی

باربیکیو سنگی گونه های متفاوتی دارد که می توانید بسته به نوع محوطه و فضای سبز خود یکی از آن ها را برای خود انتخاب کنید. باربیکیو از جنس گابیون می تواند چهره ی متفاوتی به فضای آلاچیق شما بدهد و ظاهر محوطه ی شما را منحصر به فرد نماید.
نکته: شاید با مفهوم گابیون آشنایی نداشته باشید و بخواهید بدانید گابیون چیست؟به همین منظور توضیح مختصری در این باره برای شما ارائه می دهیم، توری گابیون که گاهی به آن توری سنگی گفته می شود، سبد های سیمی پر از مطالح سنگی است که در زمینه های مختلف عمرانی کاربرد دارد. این سبد ها با به هم پیوستن و در کنار هم قرار گرفتن، سازه هایی با ابعاد بزرگ تشکیل می دهند. با توجه به کاربرد توری های گابیون، بایستی آن را از جنبه های مختلفی از قبیل خصوصیات رفتاری، شکل پذیری، استحکام، طراحی و محاسبه سازه ها مورد بررسی و ارزیابی قرار داد. از لحاظ اقتصادی سازه های گابیون بسیار ارزانتر از سازه های مشابه است. توری های گابیون بیشتر در سدسازی، جاده سازی، ایجاد دیوارهای محافظ و حائل و نیز، کف آبراهه ها کاربرد زیادی دارد و البته به عنوان فنس و حصار نیز قابل استفاده است. باربیکیوهای سنگی عنصر منحصر به فرد دیگری است که می تواند علاوه بر زیبایی بخشیدن به فضای بیرونی شما در غالب یک باربیکیو هم از آن استفاده کنید و سیب زمینی کبابی منحصر به فردی در آن طبخ کنید و لذت ببرید. باربیکیوهای سنگی را می توانید در زیر پرگولا ها قرار دهید و به کمک آن ها چهره ی فضای بیرونی خود را منحصر به فرد کنید. حضور باربیکیو ها چه گازی و ذغالی و یا سنگی و... می تواند ظاهر لوکس و مجذوب کننده ای به فضای بیرونی شما ببخشد. 

نکته: بد نیست بدانید پرگولا چیست؟ سازه های مسقف و یا غیر مسقفی که در حیاط ها؛ باغها و یا روی بام و ایوان ساختمان ها ساخته می شود پرگولا نامیده می شوند .معمولا از این نوع سازه در کنار دیوارها و یا گذرگاه ها برای ایجاد نمادهای زیبای بصری و یا فضای سبز و یا سایه بان استفاده می نمایند. 

جهت خرید باربیکیو اینجا کلیک کنید

باربیکیو سنگی

جهت خرید باربیکیو اینجا کلیک کنید

نوشته‌های مرتبط
ارسال نظر
پاسخ دهید

فهرست

تنظیمات

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود / ثبت‌نام

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود / ثبت‌نام