آموزش ساخت منقل سیمانی؟

تاریخ انتشار: 97-10-16 01:10:27 یکشنبه
نمایش: 240
(2 رای)

آموزش ساخت منقل سیمانی؟

بدون شک طعم غذایی که بر روی آتش پخته می شود بسیار متفاوت تر و لذیذتر از بقیه غذاها می باشد. برای اینکه بتوانید غذای خود را روی آتش بپزید حتما لازم به خرید یک باربیکیو نیست. خودتان می توانید آن را بسازید. در این مطلب از فروشگاه اینترنتی ملاقه ساخت باربیکیو سیمانی را به شما آموزش میدهیم با ما همراه باشید. 

ساخت باربیکیو خانگی کار بسیار آسان و لذت بخشی است. کافیست مراحلی را که به آن ها اشاره خواهیم کرد طی کنید و در نهایت همراه با دوستان و خانواده خود از خوردن غذایی که بر روی باربیکیو ساخته خودتان آماده شده است لذت ببرید. ما شما را با طرز ساخت باربیکیو سیمانی آشنا خواهیم کرد.

نحوه ساخت باربیکیو خانگی از نوع سیمانی 

آموزش ساخت منقل سیمانی؟

۱- برای ساخت ساخت باربیکیو سیمانی ، از یک سینی پخت و پز به عنوان راهنما استفاده کنید تا محل قرارگیری آجرها مشخص شود. تا جایی که ممکن است تعداد آجرها  را کم کنید تا نیاز به بریدن آنها نباشد.

۲- پنج پیمانه از شن و ماسه را با یک پیمانه از سیمان را مخلوط کنید و به آن آب اضافه کنید تا ملات سفت شود. قبل از ریختن ملات بر روی اولین لایه، سطحی که بر روی آن ملات خواهید ریخت را بررسی کنید تا در صورت ناهمواری با اضافه کردن ملات آن را صاف کنید.

۳- از یک Spirit Level برای علامت گذاری سطح بیرونی باربیکیو استفاده کنید تا مطمئن شوید که آجرها را درست و صاف چیده شده اند. وقتی که اولین لایه آجرها قرار گرفت، آن را دوباره بررسی کنید تا مطمئن شوید زوایه ها درست قرار گرفته اند.

۴- یک فلز گره زده شده را داخل ملات فرو کنید تا دیواره داخلی به دیواره طولانی تر متصل کنید.

۵- چیدن آجر ها و ساخت لایه های بیشتر را از گوشه و کنار شروع کنید. آجرها را به صورت یک در میان بچینید طوری که گوشه ها به صورت نصف آجر به نظر بیایند

۶ برای اطمینان از اینکه ساخت باربیکیو خانگی به درستی جلو می رود یا نه از Spirit Level استفاده کرده و به درستی زوایا را بسنجید.

۷- هنگامی که پنج سطح از دیواره ساخته شد با استفاده از یک چوب و Spirit Level صاف بودن سازه را بررسی کنید.

۸- به اندازه هفت لایه آجر بر روی هم بچینید. آجرهای دیواره داخلی و دیواره سمت چپ را به سمت داخل بچرخانید تا یک لبه برای سینی زغال ایجاد شود. برای لبه بیرونی دیواره ها هم از یک آجر نصفه استفاده کنید. در نهایت سه ردیف دیگر آجر بچینید و همین مراحل را تکرار کنید.

۹- برای اینکه کار شما زیباتر به نظر برسد، یک برش کوچک از شیلنک را بردارید و بین آجرها و بر روی ملات ها بکشید تا باربیکیو شما ظاهری تمیز تر و آراسته تر پیدا کند. بعد از اضافه کردن سطح نهایی آجر، یک لایه شیک ایجاد کنید و وقتی کارتان تمام شد مجددا تمام سطوح را بررسی کنید.

۱۰- در قسمت کناری برای اینکه جایی برای قرار دادن کباب ها داشته باشید، یک سنگ بزرگ بر روی دیواره ها قرار دهید.

نظرات کاربران
(0)
هیچ دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*
*

محصولات ویژه

حسوم

25,000 تومان 30,000 تومان

ساج و سه پایه و زنجیر

175,000 تومان 190,000 تومان

محصولات بازدیدشده

محصولی وجود ندارد

منو

مقایسه 0