روش های تمیز کردن باربیکیو چیست ؟؟

تاریخ انتشار: 96-11-23 20:11:15 دوشنبه
نمایش: 234
(3 رای)

روش های تمیز کردن باربیکیو چیست ؟؟

تصور کنید در یک روز تعطیل تابستانی دوستانتان را به یک مهمانی دعوت کرده اید،  اما  زمانی که گریل باربکیو را در می آوری و می بینی که آن طور که می خواستی تمیز نیست. در این مقاله چند روش آسان برای تمیز و درخشان شدن باربیکیو در کمتر از پنج دقیقه و در عین حال لذت بردن از مهمانیتان را خواهید خواند.

■ بهترین زمان برای تمیز کردن، پس از گرم شدن گریل است. زیرا چربی ها به راحتی پاک می شوند.

■ استفاده از پیاز: نصف پیاز  را (با استفاده از چنگال) بر روی گریل گرم بکش. این کار به از بین بردن و برداشته شدن چربی و اضافه های غذا کمک بسیاری می کند.

■ جلوگیری از زنگ زدگی: اگر ترجیح می دهید که با آب و صابون گریل را تمیز کنید، به یاد داشته باشید که بلافاصله پس از شستن، گریل را خشک کرده و برای جلوگیری از زنگ زدن، کمی روغن جامد بر روی میله های آن بزنید.

■ خودداری از ریختن آب بر روی زغال: با اینکه کار خیلی وسوسه انگیزی است، اما در عین حال آلودگی بیشتری را برای شما به ارمغان می آورد.

 ■ استفاده از ماء الشعیر: نصف بطری ماء الشعیر را بر روی گریل گرم ریخته و با روزنامه تمیز کنید.

■ استفاده از جوش شیرین: یک خمیر را با جوش شیرین و آب درست کنید، بر روی گریل زده و پس از ۱۵ دقیقه به وسیله یک کهنه خشک، سطح آن را پاک کرده و دوباره گریل را بر روی زغال داغ به مدت ۱۵ دقیقه بگذارید تا خمیر و یا غذای باقی مانده بر روی گریل از بین برود.

جهت خرید باربیکیو روی این دکمه کلیک کنید

نظرات کاربران
(0)
هیچ دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*
*

محصولات ویژه

حسوم

25,000 تومان 30,000 تومان

ساج و سه پایه و زنجیر

175,000 تومان 190,000 تومان

محصولات بازدیدشده

محصولی وجود ندارد

منو

مقایسه 0