اتو مو با جنس کفی تیتانیومی چه ویژگی دارد؟

تاریخ انتشار: 96-12-01 17:12:13 سه شنبه
نمایش: 117
(0 رای)

اتو مو با جنس کفی تیتانیومی چه ویژگی دارد؟

هر کدام از شما عزیزان بالاخره یه روز میشه که بخواهید یک دستگاه اتو مو خریداری کنید که به احتمال صد درد با انواع و قابلیت های متفاوت آنها روبه رو خواهید شد و باعث میشود که شما عزیزان در خرید هایتان دچار تردید شوید در خرید اتو مو باید به جنس کف اتو نیز توجه کامل داشته باشید چون بیشترین جایی که با موهایتان در تماس است کف اتو مو میباشد که باید سعی کنید اتو مویی را انتخاب کنید که آسیب کمتری به موهایتان برساند در این بخش قصد داریم شما عزیزان را با اتو مو با جنس کفی تیتانیومی آشنا کنیم .

اتو موبا کفی های تیتانیومی

اتوهایی که صفحه تیتانیومی دارند، خیلی زود داغ می‌شوند و به نسبت، بسیار سریع‌تر از اتو موی سرامیکی حرارت را منتقل می‌کنند که این ویژگی برای کسانی که نمیتوانند منتظر بمانند که دمای اتو بالا برود و در مواقعی که عجله دارید خیلی مناسب است. در صورتی که از اتو موی تیتانیومی به درستی استفاده کنید، احتمال آسیب‌رسیدن به موها به حداقل می‌رسد اما اگر اتو را برای مدت طولانی روی مو نگه دارید، مو آسیب دیده و به اصطلاح می‌سوزد

در پایان باید این نکته را یادآوری کنم که هرچه موهای شما حجیم وضخیم تر باشد نیاز به حرارات بیشتری برای صاف شدن دارد. یعنی هرچه مو حجیم تر و ضخیم تر باشد، در اینصورت باید از اتو موی پیشرفته تری استفاده  کنید .

نظرات کاربران
(0)
هیچ دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*
*

محصولات ویژه

حسوم

25,000 تومان 30,000 تومان

ساج و سه پایه و زنجیر

175,000 تومان 190,000 تومان

محصولات بازدیدشده

محصولی وجود ندارد

منو

مقایسه 0