دسته‌بندی وبلاگ
آخرین نظرات
جستجو در وبلاگ

همزن کاسه دار حرفه ای چیست و چه ویژگی دارد ؟؟

نوشته شده در تاریخ1398-03-19
دوست داشتن0

همزن کاسه دار حرفه ای چیست و چه ویژگی دارد ؟؟

همزن کاسه دار حرفه ای مجهز به 3 سری مخصوص می باشد که برای تهیه خمیر کیک، پیتزا ، شیرینی ، نان و بسیاری از مواد غذایی از آن استفاده می شود.  این دستگاه مجهز به کاسه استیل 4 لیتری است که این کاسه قابل جدا شدن از بدنه می باشد. در بعضی از مدل های همزن کاسه دار حرفه ای کاسه  آنها دارای درپوش است که کاملاً بر روی آن قفل می شود و از پاشیده شدن مواد غذایی به اطراف جلوگیری می کند. این درپوش شفاف بوده و از طریق آن می توان محتویات داخل کاسه را مشاهده کرد و بر مراحل انجام کار نظارت داشت. 

با استفاده از انتخاب گر واقع بر روی بدنه همزن  می توان سرعت مطلوب را با توجه به نوع عملکرد و نوع مواد غذایی تنظیم کرد. سرعت کم مناسب عملکرد چنگک می باشد. در هنگام استفاده از سری همزن وای شکل بایستی از سرعت متوسط استفاده کنید. برای مخلوط کردن مایه کیک، بیسکوئیت، خمیر، نان خامه ای و پوره سیب زمینی می توان از همزن وای شکل استفاده نمود. همزن بادکنکی برای هم زدن تخم مرغ، خامه، موس ها و سس کاربرد دارد. چنگک برای ورز دادن مایه خمیر مورد استفاده قرار می گیرد. 

تمامی سری های این دستگاه فلزی بوده که باعث قدرت و استحکام بیشتر همزن شده و همچنین قابل جداسازی از دستگاه هستند که تمیز کردن و شستشوی آن ها را سهل و آسان می سازد.

ارسال نظر
پاسخ دهید

فهرست

تنظیمات

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود / ثبت‌نام

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود / ثبت‌نام