ویژگی فیلتر و درپوش دستگاه آب مرکبات گیری چیست ؟

تاریخ انتشار: 97-02-09 03:02:26 یکشنبه
نمایش: 139
(1 رای)

ویژگی فیلتر و درپوش دستگاه آب مرکبات گیری چیست ؟

از جمله لوازم خانگی پر کاربردی که امروزه تقریباً در همه ی آشپزخانه ها خودنمایی می کند ، دستگاه آب مرکباب گیری است . همان دستگاه کوچکی که آبمیوه های تازه و گوارا را به ارمغان می آورد . وقتی با خوردن یک لیوان آبمیوه حال آدم سرجا می آید و انرژی اش دو برابر می شود ، خرید آب مرکبات گیری از هر چیزی واجبتر می گردد . اگر قصد خریدآب مرکبات گیری را دارید ، می دانید که انواع مختلفی از این دستگاه وجود دارند . بنابراین برای اینکه دچار سردرگمی نشوید ، به شما پیشنهاد می کنیم که ابتدا این بخش از اهنمای خرید را بخوانید در این بخش از مقاله شما عزیزان را با ویژگی فیلتر و درپوش دستگاه آب مرکبات گیری آشنا میکنیم .

فیلتر دستگاه آب مرکبات گیری  : 

آب مرکبات گیری

آب مرکبات گیری

فیلتر دستگاه آب عصاره گیر دقیقا در زیر مخروطی آب گیری قرار دارد که هسته و ذرات درشت را در حین آبگیری از آب میوه جدا می کند. انواع مدل فیلتر بصورت فیلتر پلاستیکی معمولی ، فیلتر پلاستیکی با امکان تنظیم اندازه خروجی و فیلتر فلزی می باشد.

فیلتر فلزی دوام بیشتری دارد و فیلترهای با قابلیت تنظیم اندازه امکان خروج بخشی از پالپ میوه را به داخل آب میوه فراهم می کند .در صورت مجهز بودن دستگاه به درپوش پس از استفاده آن را روی سری وسیله قرار داده تا در برابر ورود گرد و غبار محافظت شود.

آب مرکبات گیری

نظرات کاربران
(0)
هیچ دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*
*

محصولات ویژه

حسوم

25,000 تومان 30,000 تومان

ساج و سه پایه و زنجیر

175,000 تومان 190,000 تومان

محصولات بازدیدشده

محصولی وجود ندارد

منو

مقایسه 0