انواع دستگاه قهوه ساز؟

تاریخ انتشار: 97-02-16 00:02:43 یکشنبه
نمایش: 37
(0 رای)

 انواع دستگاه قهوه ساز؟

قهوه ساز فرنچ پات از قهوه ساز های اولیه و پرطرفدار می باشد که به شکل استوانه و از جنس پلاستیک و شیشه است. یکی دیگر از رایج ترین قهوه ساز ها دستگاه قهوه ساز قطره ای می باشد که با اندازه ی متفاوت و تقریبا برای ۱۰ نفر تولید می شوند. این قهوه ساز در دو مدل برقی و گازی برای هر مکانی ساخته شده اند.

انواع دستگاه قهوه ساز؟

یکی دیگر از بهترین دستگاه ها برای درست کردن قهوه دستگاه قهوه جوش می باشد. این دستگاه نسبت به قهوه ساز های قطره ای دارای کیفیت و طعم خیلی بالاتری هستند. و رایج ترین نوع آن ها قهوه جوش هایی هستند که روی آتیش قرار می گیرند.

انواع دستگاه قهوه ساز؟

کیمکس یکی دیگر از مدل های قهوه ساز می باشد که می توان با آن هم دانه ی قهوه و هم پودر قهوه را دم کرد. این مدل در زمان کم تر قهوه را آماده و هم چنین به دلیل این که قطعات زیادی ندارد به راحتی تمیز می شود.

انواع دستگاه قهوه ساز؟

قهوه ساز اسپرسو جدید ترین و مدرن ترین دستگاه قهوه ساز می باشد و دارای دو نوع اتوماتیک و نیمه اتوماتیک هستند. هم چنین غلیظ ترین و تلخ ترین قهوه، قهوه ی اسپرسو است که به دلیل غلیظی بیش از حد آن در فنجان های کوچک ریخته می شود. در هنگام خرید دستگاه اسپرسو باید قهوه سازی انتخاب کنید که دارای فشار بسیار قوی باشد تا آب به خوبی در بین دانه های قهوه عبور کند و قهوه ای با غلظت بالا به دست بیاید. بهترین فشار برای یک قهوه ی خوب فشار چهار تا نوزده دفعه می باشد.

انواع دستگاه قهوه ساز؟

نظرات کاربران
(0)
هیچ دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*
*