تابه چدنی استیک بیضی تیارا با استند چوبی تابه چدنی استیک بیضی تیارا با استند چوبی
پیشنهاد ویژه محدود
‎تومان195,000 ‎تومان205,000
تخفیف-‎تومان10,000
ناموجود
ویژگی ها: پوشش گرانیتیقطر عرضی 20.5 سانتی مترقطر طولی 27 سانتی متریک طرف گریل ، یک طرف صاف
حسوم حسوم
حراج
پیشنهاد ویژه محدود
‎تومان25,000 ‎تومان30,000
تخفیف-‎تومان5,000
ویژگی ها :  ((حسوم)) یک کفگیر چدنی است که زمان پخت و پز درون قابلمه قرار میگیرد و در همین حین شروع به آزاد کردن یون آهن در غذا میکند .این یون همراه غذا وارد بدن ما میشود و میاز بدن ما را به آهن بطرف میکند .با این روش...
‎تومان470,000 ‎تومان530,000
تخفیف-‎تومان60,000
ویژگی ها: 3 حالت تغییر دما 190، 210 و 230 درجهعملکرد گرمایش بسیار قوی سیستم PTCحالت دادن موها فقط در 10 ثانیهدکمه Left/Right برای حالت های مختلفدارای محفظه سرامیکی پهنگردش 360 درجه کابل
رمینگتون

رمینگتون

محصولات رمینگتون (به انگلیسی: Remington Products) یا به اختصار رمینگتون یکی از شرکت‌های معروف در زمینه محصولات شخصی هم چون ریش‌تراش، محصولات مو و اپیلاتور می‌باشد. بنیان‌گذار این شرکت «ای رمینگتون» بود که در سال ۱۸۱۶ به همرا پسران خود این شرکت را پایه‌گذاری نمود برای اطلاعات بیشتر در رابطه با برند رمینگتون در این مقاله همراه با باشید .

محصولات رمینگتون

محصولات رمینگتون (به انگلیسی: Remington Products) یا به اختصار رمینگتون یکی از شرکت‌های معروف در زمینه محصولات شخصی هم چون ریش‌تراش، محصولات مو و اپیلاتور می‌باشد. بنیان‌گذار این شرکت «ای رمینگتون» بود که در سال ۱۸۱۶ به همرا پسران خود این شرکت را پایه‌گذاری نمود این شرکت ابتدا به تولید اسلحه‌های کمری اشتغال داشت اما سپس با تغییر در محصولات خود ماشین‌های دوخت و ابزارهای کشاورزی را نیز به لیست محصولات خود اضافه نمود. اما تغییر عمده در ساختار شرکت زمانی رخ داد که کریستف شولز این شرکت را قانع کرد تا در ساخت و تکمیل ماشین‌های تایپ و صفحات کلید QWERTY به او کمک کنند.

درباره رمینگتون

رمينگتون به عنوان يكی از راهبران جهانی در زمينه زيبايی، بهداشت و مراقبت‌های شخصی، محصولات پيشروی خود را با الهام گرفتن از آخرين مدلهای روز با هدف مدگرايی و مشتری مداری به بازار عرضه میكند. ما قدم میگذاريم، ديگران دنبال می كنند. به عنوان رهبر اين راه و به عنوان اولين كمپانی كه ريش تراش‌های برقی را حدود 70 سال پيش به بازار عرضه كرد و همچنين به عنوان اولين برند در زمينه ساخت وسايل الكتريكی موظف به توليد در بالاترين سطح كيفيت و پيشگام در نوآوریهای تكنيكی پيشرفته هستيم تا قادر باشيم به تمامی نيازهای به حق مشتری جامه عمل بپوشانيم.
همچنين كه نيازها و خواسته‌های آنها متحول شده و تكامل میيابد رمينگتون نيز دستخوش تغيير و دگرگونی در توليد محصولات خود میشود. هم اكنون نيز وارد فصلی تازه در توليد محصولات خود شده است.گرچه شعار نمادين ما حفظ و ادامه دادن ميراث به دست آمده از اصول اساسی ‌ماست. اما در حال حاضر چهره و احساس خاصی در جهت توليد محصولات جديد ما به وجود آمده كه تک تک  مصرف‌كنندگان را شيفته خود گردانيده است.
هدف رمينگتون توليد محصولاتی با كارآيی واقعی جهت استفاده مردم امروز است. از اينكه به تمامی نيازهای مشتريان اشراف داريم به خود می باليم، چرا كه نيازهای مشتری را از زبان خود آنها شنيده و به آن جامه عمل میپوشانيم و به آنها اين قدرت را می دهيم تا به آرزوی به حق خود يعنی داشتن ظاهری زيبا و تأثيرگذار دست يابند. اين امكان‌پذير نيست جز با دستگاه‌هايی پيشرفته و مدرنيزه و تركيب آنها با كارشناسان زبده و طراحان كارآمد كه هر یک خواسته‌های به‌ جای مشتريان را سرلوحه فعاليت خود قرار‌داده‌‌اند.
با ما همراه باشيد همچنان كه ما استانداردهای عالی دنيا را چه از لحاظ صنعتی و توليدات نمونه و چه از لحاظ محصولاتی كه در دنيا به عنوان محصولات مؤثر و مورد نياز پذيرفته شده‌اند را در اختيار مصرف كنندگان قرارداده و بدين وسيله به آنان اين اجازه را می دهيم تا به جديدترين مدل روز دست يابند.

نمایش 1 تا 20 از 135 مورد

فهرست

تنظیمات

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود / ثبت‌نام

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود / ثبت‌نام